Sociālās uzņēmējdarbības Meetup tikšanās Gulbenē
2018.gada 9.februārī Gulbenes novada jaunie un esošie uzņēmēji, nevalstisko organizāciju un citi interesenti ir aicināti apmeklēt meetup tikšanos par sociālās uzņēmējdarbības tēmu.

Pasākuma galvenā aktualitāte ir izpratnes veicināšana par to, kas ir sociālā uzņēmējdarbība un kāda ir tās vīzija, pievienotā vērtība. Par sociālo uzņēmējdarbību un atbalsta iespējām Latvijā informēs Madara Ūlande, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore. Ar savu praktisko pieredzi dalīsies sociālās uzņēmējdarbības idejas “Typical” īstenotāja Elīna Bērziņa. Savukārt par Altum koordinēto grantu finansējuma atbalstu sociālās uzņēmējdarbības idejām pastāstīs Olita Untāla (Altum). Pēc informatīvās daļas aicināsim viesus iesaistīties praktiskā ideju ģenerēšanā un radošuma ideju lidojumā par sociālās uzņēmējdarbības potenciālu. Noslēgumā tiks organizēta paneļdiskusija, lai apmainītos ar viedokļiem par nākamajiem soļiem uzņēmējdarbības stimulēšanai, lai uzlabotu sociāli ekonomisko vidi Gulbenes novadā.

Sīkāka informācija un pasākuma programma pieejama www.biznessgulbene.lv.
Seminārs tiek organizēts sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku tīkla iniciatīvas ietvaros, kura dalībnieks ir arī Gulbenes novada dome.

Vārds, Uzvārds *
Your answer
Tālrunis *
Your answer
Pārstāvētā organizācija *
Required
Paldies par sniegto informāciju. Uz tikšanos š.g. 9.februārī plkst. 15.00 Gulbenes novada valsts ģimnāzijā!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms