Zamówienie publikacji tradycyjnych i pomocy dydaktycznych
Ten formularz nie pełni funkcji sklepu - nie zawiera stanów magazynowych, a wysłanie zamówienia nie jest równoznaczne z zawarciem transakcji kupna-sprzedaży. Ułatwia on Państwu przesyłanie zapytań o nasze produkty.
Jeżeli wszystkie produkty, które chcecie Państwo kupić, są na stanie naszego magazynu, to wyślemy Wam e-mail'em informacje o zakupie.
Jeżeli w naszym magazynie aktualnie brakuje jakiegoś produktu z Państwa zamówienia, to wyślemy Wam e-mail z opcjami realizacji zamówienia (np. terminem oczekiwania na uzupełnienie magazynu).

Jeżeli (np. w celu uzyskania lepszego rabatu) chcecie Państwo złożyć zamówienie dokumentowane kilkoma dowodami sprzedaży (np. część zamówienia - paragonem fiskalnym i część - fakturą), ale z jednym miejscem dostawy, to prosimy złożyć osobne zamówienia na każdy dokument sprzedaży, zaś w polu "Uwagi do zamówienia" wpisać "Zamówienie 1/2", a w drugim zamówieniu, w polu "Uwagi do zamówienia", wpisać "Zamówienie 2/2".
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Koordynator KMP
Prosimy wpisać identyfikator placówki w przypadku chęci skorzystania z 15% rabatu jednorazowego dla koordynatora Konkursu Matematyczne Preteksty (matpret.pl). Podany poniżej adres e-mail musi być zgodny z tym, którego użyto do rejestracji placówki. Rabat nie będzie przyznany, jeżeli wcześniej poprosiliście Państwo o usunięcie danych, albo podacie niżej inny adres e-mail, ponieważ nie będziemy mieli możliwości weryfikacji. Nie łączy się on z innymi rabatami.
Uczestnik KMP
Prosimy zaznaczyć "Tak" w przypadku chęci skorzystania z 15% rabatu jednorazowego dla osoby zgłaszającej uczestnika bieżącej edycji Konkursu Matematyczne Preteksty (matpret.pl). Podany poniżej adres e-mail musi być zgodny z tym, którego użyto do rejestracji uczestnika Konkursu. Rabat nie będzie przyznany, jeżeli wcześniej poprosiliście Państwo o usunięcie danych uczestnika, albo podacie niżej inny adres e-mail, ponieważ nie będziemy mieli możliwości weryfikacji. Nie łączy się on z innymi rabatami.
Nie-uczestnik z placówki KMP
Prosimy wpisać identyfikator placówki z bieżącej edycji Konkursu Matematyczne Preteksty, w przypadku chęci skorzystania z 10% rabatu jednorazowego dla ucznia lub wychowanka z placówki uczestników Konkursu, który nie brał w nim udziału. Rabat nie będzie przyznany w przypadku błędnego wpisu. Nie łączy się on z innymi rabatami.
Uczestnik AUM
Prosimy zaznaczyć "Tak" w przypadku chęci skorzystania z 15% rabatu dla uczestnika zajęć Akademii Umiejętności Matematycznych (aum.edu.pl). Podany poniżej adres e-mail musi być zgodny z tym, który podano przy rejestracji uczestnika. Rabat nie będzie przyznany, jeżeli wcześniej poprosiliście Państwo o usunięcie danych, albo podacie niżej inny adres e-mail, ponieważ nie będziemy mieli możliwości weryfikacji. Nie łączy się on z innymi rabatami.
Nauczyciel/wychowawca
Prosimy wpisać 1) nazwę i 2) miejscowość miejsca pracy (szkoły/przedszkola lub innej instytucji edukacyjnej), w przypadku chęci skorzystania z min. 12% rabatu edukacyjnego. Nie łączy się on z innymi rabatami.
Książka "Matematyczne Preteksty. 50 zadań" M. Matejuk, wydanie trzecie, zmienione. Szczegóły: matpret.pl/matematyczne-preteksty-50-zadan/. Oznaczenie handlowe: MP50, cena detaliczna: 27,30 zł.
MP50
Wpisz poniżej liczbę zamawianych sztuk. Jeżeli nie zamawiasz tego produktu, to pozostaw to pole puste.
Książka "Matematyczne Preteksty. 50 zadań. Arkusze dla ucznia." M. Matejuk - matpret.pl/matematyczne-preteksty-50-zadan-pytania/. Oznaczenie handlowe: MP50A, cena detaliczna: 27,30 zł.
MP50A
Aktualnie brak w magazynie. Można zamówić z opcją dostawy po jego uzupełnieniu. Wpisz poniżej liczbę zamawianych sztuk. Jeżeli nie zamawiasz tego produktu, to pozostaw to pole puste.
Radosne sześciany jako upominki dla każdego uczestnika Konkursu Matematyczne Preteksty edycji 2015/2016 - model Oxford. Oznaczenie handlowe: KMP1516, cena detaliczna: 3,80 zł.
KMP1516
Wpisz poniżej liczbę zamawianych sztuk. Jeżeli nie zamawiasz tego produktu, to pozostaw to pole puste.
Radosne sześciany jako upominki dla każdego uczestnika Konkursu Matematyczne Preteksty edycji 2016/2017 - model Manchester. Oznaczenie handlowe: KMP1617, cena detaliczna: 3,80 zł.
KMP1617
Wpisz poniżej liczbę zamawianych sztuk. Jeżeli nie zamawiasz tego produktu, to pozostaw to pole puste.
DANE ZAMAWIAJĄCEGO
Imię i nazwisko zamawiającego *
Imię i nazwisko osoby składającej zamówienie w imieniu swoim, albo w imieniu instytucji.
Adres e-mail zamawiającego *
Nr telefonu zamawiającego *
Prosimy o taki nr telefonu, na który - w razie potrzeby - można byłoby wysłać wiadomość sms.
Adres dostawy: nazwa dodatkowa
Jeżeli dostawa ma się odbyć na adres prywatny, to prosimy zostawić to pole puste. Jeżeli dostawa ma się odbyć na adres instytucji (szkoły, przedszkola itp.), to prosimy wpisać tu jej nazwę.
Adres dostawy: kod *
Prosimy wpisać kod pocztowy.
Adres dostawy: poczta *
Prosimy wpisać miejscowość poczty.
Adres dostawy: ulica i nr *
Prosimy wpisać ulicę/plac oraz nr budynku/lokalu.
Z polecenia
Jeżeli polecił nas Państwu inny nasz klient i chcecie mu za to podziękować, to prosimy wpisać tu jego adres e-mail. Dzięki temu otrzyma on od nas dodatkowy rabat.
Dokument sprzedaży
Jeżeli nie potrzebujecie Państwo faktury, to pozostawcie puste wszystkie pola dotyczące faktury. Otrzymacie wówczas paragon fiskalny.
Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę zgodną z danymi dostawy, to wypełnijcie poniżej tylko pole z numerem NIP, a pozostałe pola dotyczące faktury możecie zostawić puste.
Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę na inne dane, niż dane dostawy, to wypełnijcie wszystkie poniższe pola dotyczące faktury.
Faktura - nr NIP
Nie wypełniać, jeżeli wystarczy Państwu paragon fiskalny, jako dowód sprzedaży.
Faktura - nazwa nabywcy
Nie wypełniać, jeżeli wystarczy Państwu paragon fiskalny, jako dowód sprzedaży. Wypełnić tylko wtedy, jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę na inne dane, niż dane dostawy.
Faktura - adres nabywcy - kod i poczta
Nie wypełniać, jeżeli wystarczy Państwu paragon fiskalny, jako dowód sprzedaży. Wypełnić tylko wtedy, jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę na inne dane, niż dane dostawy. Prosimy wówczas wpisać 1) kod pocztowy i 2) miejscowość poczty.
Faktura - adres nabywcy - ulica i nr
Nie wypełniać, jeżeli wystarczy Państwu paragon fiskalny, jako dowód sprzedaży. Wypełnić tylko wtedy, jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę na inne dane, niż dane dostawy. Prosimy wówczas wpisać ulicę/plac oraz nr budynku/lokalu.
Sposób zapłaty *
Zamówienia o wartości większej niż 200,00 zł realizujemy na nasz koszt, Pocztą Polską. Koszt przesyłki (Pocztą Polską) przy zamówieniu nie przekraczającym 200 zł to 9,90 zł, przy przedpłacie na konto bankowe (dane do przelewu wyślemy po otrzymaniu zamówienia), albo 19,00 zł, przy płatności "za pobraniem".
Uwagi do zamówienia
Jeżeli macie Państwo jakieś dodatkowe informacje, to prosimy podać je krótko poniżej.
Klauzula informacyjna
Powyższe dane zbierane są i przetwarzane przez firmę MATEJUK EDUKACJA Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Psie Pole 10, wyłącznie w celu realizacji Państwa zamówienia.
Jeżeli niżej wyrazisz taką wolę - będą również przetwarzane w celu przesyłania newsletterów drogą elektroniczną.
Dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem sytuacji określonych prawem.
Masz prawo do dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania oraz usunięcia.
Dane będą przechowywane przez 5 lat, począwszy od 1 stycznia następnego roku, zarówno dla celów podatkowych, dochodzenia ewentualnych roszczeń, jak i ochrony praw autorskich i majątkowych autora i wydawcy.
Podanie danych jest dobrowolne, ale ich brak uniemożliwi realizację zamówienia.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności firmy MATEJUK i polityką prywatności Google.
Dane podlegają ochronie zgodnie z procedurami RODO (Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).
Jeżeli zamówisz któryś z niżej wymienionych newsletterów, to dane będą przetwarzane do momentu otrzymania Twojej rezygnacji. Wówczas zostaną usunięte.
Przetwarzanie i komunikacja *
Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych i komunikację związaną z realizacją zamówienia.
Required
Newsletter Matejuk.pl
Proszę o przesyłanie drogą elektroniczną, na wyżej podany adres e-mail, wiadomości dotyczących oferty, promocji i innych wydarzeń. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów od firmy MATEJUK EDUKACJA Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Psie Pole 10, drogą elektroniczną.
Newsletter MatPret
Proszę o przesyłanie drogą elektroniczną, na wyżej podany adres e-mail, wiadomości dotyczących ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Matematyczne Preteksty, w tym ogólnopolskiego Konkursu Matematyczne Preteksty. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów od firmy MATEJUK EDUKACJA Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Psie Pole 10, drogą elektroniczną.
Newsletter AUM
Proszę o przesyłanie drogą elektroniczną, na wyżej podany adres e-mail, wiadomości dotyczących różnych działań Akademii Umiejętności Matematycznych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów od firmy MATEJUK EDUKACJA Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Psie Pole 10, drogą elektroniczną.
Jeżeli zamówiliście Państwo newsletter/y, to przed jego/ich pierwszą wysyłką poprosimy Was o weryfikację.
Nasze newslettery otrzymują tylko osoby, które rzeczywiście na nie czekają.
Ponieważ wysyłamy je mailingiem masowym, to serwery pocztowe mogą traktować je jako spam i blokować. Jeżeli więc macie Państwo, na Waszej skrzynce pocztowej, ustawioną blokadę dla wiadomości masowych, to nie otrzymacie Państwo nawet e-maila weryfikacyjnego.
Jeżeli taki e-mail weryfikacyjny do Państwa dotrze, to prosimy o weryfikację i zastosowanie się do zaleceń tam opisanych.
Prawa autorskie i majątkowe. *
Zamawiane książki są dziełem autora i wydawcy. Ich stworzenie zajmuje sporo czasu i energii, a przede wszystkim wymaga unikalnych umiejętności. Jak czulibyście się Państwo, gdybyście stworzyli coś, na co "nie wpadł" nikt inny i poświęcilibyście na to kilka miesięcy ciężkiej pracy, a potem wszyscy korzystaliby z tego, nie wspominając, kto to wymyślił i nie płacąc Wam za to? Prosimy więc o potwierdzenie, że otrzymane książki będą wykorzystywane wyłącznie na własny użytek lub najbliższych osób, oraz że nie będą przekazywane innym osobom w żadnej formie (elektronicznej, papierowej, ustnej itp.), a zwłaszcza - nie będą publikowane w Internecie.
Required
Co dalej
Po otrzymaniu tego zamówienia, wyślemy automatycznym e-mail'em potwierdzenie jego otrzymania. Jeżeli podany adres e-mail jest poprawny, to otrzymasz go w ciągu kilku minut.
Prosimy o sprawdzenie danych i ewentualne ich poprawienie.
Następnie sprawdzimy Twoje zamówienie i wyślemy Ci drugim e-mailem informację o jego realizacji. Prosimy więc o cierpliwość.

WAŻNE!
Ze względu na automatyczną wysyłkę potwierdzenia (co część serwerów traktuje jako pocztę niechcianą), po kilku minutach bardzo prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.


Pozdrawiamy Cię serdecznie i życzymy Ci miłego dnia,
firma MATEJUK EDUKACJA.

sklep@matejuk.pl

matejuk.pl
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy