UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ-MEZUN ÖĞRENCİ BİLGİ FORMU
Değerli Mezunumuz,
Bu anket formu, Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi mezunu siz değerli paydaşlarımızın istihdam verilerini değerlendirebilmek, kariyer gelişimlerini takip edebilmek, sektörel işbirliklerine dahil olabilmelerini sağlayabilmek ve üniversitemizle ilgili genel değerlendirmeleri çerçevesinde üniversitemiz program ve hizmetlerini geliştirmek amacıyla oluşturulmuştur.
İlginize ve katılımınıza şimdiden teşekkür ederiz.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
UŞAK ÜNİVERSİTESİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ MEZUNLARLA İLETİŞİM İLE İLGİLİ KİŞİ AYDINLATMA METNİ

Üniversitemiz mezunu olarak mezunlarımızın istihdam verilerinin değerlendirilebilmesi, kariyer gelişimlerinin takip edilebilmesi, sektörel işbirliklerine dahil olabilmelerinin sağlanmasını takip edebilmek amacıyla ubf.usak.edu.tr internet sitesi üzerinden erişilebilecek bir mezun kariyer anketimiz bulunmaktadır. Siz de görüşlerinizi bu ankette bizimle paylaşabilirsiniz. Mezun kariyer anketinde yer alacak olan işlemeye konu kişisel verileriniz (Ad/Soyad, Yazışma Adres Bilgisi, E-posta Adresi, Telefon Numarası, Ön Lisans/ Lisans/ Yüksek Lisans/Doktora Mezuniyet Program Bilgileri, Yüksekokul/Fakülte/Enstitü Program Bilgileri, Mezuniyet Yıl Bilgisi, Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Sonrasında Yapılan Yüksek Lisans/Doktora Bilgisi, Çalışma Durum Bilgisi, Çalıştığı Şirket/Kurum Adı, Görev Bilgisi, Staj Yapıp Yapmadığı Bilgisi,)’dir.Söz konusu kişisel verilerinizi  fakültemiz mezun bilgi ağı sisteminde kaydınızın oluşturulabilmesi  ilgili kişi olarak size tanıtım, reklam ve pazarlama amaçlı ticari elektronik ileti gönderilmesi amaçlarıyla yalnızca açık rızanız olması halinde işleyeceğiz. Diğer yandan fakültemiz iş/kariyer danışmanlık hizmetleri konusunda mezun olan öğrencilerimize kariyer hayatlarında rehberlik edebilmek için bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması sebebiyle görüşme taleplerinin alınması, randevu oluşturulması, tarafınıza bilgilendirme yapılabilmesi ve görüşmelerin gerçekleştirilmesi amaçlarıyla ise veri işleyeceğiz. Kişisel verilerinizi yasal yükümlülüklerimizin yerine getirilebilmesi amacıyla ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile ve tarafınıza ticari ileti gönderilebilmesi amacı ile iş ortaklarımıza aktarılması dışında herhangi bir kurum, kişi ya da kuruluşa aktarmayacağız. Bu faaliyetler kapsamında işlenen kişisel verilerinize erişme veya bunların düzeltilmesi veya silinmesini talep etme, işlenmesine itiraz etme başta olmak üzere 6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu, kanunun 11. Maddesi kapsamında belirtilen haklara sahipsiniz. Kişisel verilerinizin korunması, haklarınızın neler olduğu ve bunları nasıl kullanabileceğiniz hakkında ile ilgili daha fazla bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili Politikamıza ve www.usak.edu.tr internet adresimizde yer alan hukuk.usak.edu.tr sayfasında bulunan Mevzuat bölümdeki KVKK metnini https://hukuk.usak.edu.tr/upload/hukuk/kvkk.pdf linkinden okuyabilirsiniz.

ADINIZ VE SOYADINIZ
OKUL NUMARANIZ
LÜTFEN BÖLÜMÜNÜZÜ İŞARETLEYİNİZ
Mezuniyet Yılınız
MEZUNİYET DURUMU
Clear selection
GÜNCEL CEP TELEFON NUMARANIZ
ÇALIŞIYOR MUSUNUZ ?
Clear selection
HANGİ İLDE ÇALIŞIYORSUNUZ
İŞİNİZ HAKKINDA KISA BİLGİ VERİR MİSİNİZ?
İŞİNİZDEN MEMNUN MUSUNUZ?
Clear selection
ORTALAMA AYLIK GELİRİNİZ
Clear selection
UBYO/UBF SONRASINDA YÜKSEK LİSANS YAPTINIZ MI?
Clear selection
BU SORUYA BİR ÖNCEKİ SORUYA EVET DEMİŞ İSENİZ CEVAPLAYINIZ:UBYO/UBF SONRASI YÜKSEK LİSANS YAPTIĞINIZ ÜNİVERSİTE?UBYO/UBF SONRASI YÜKSEK LİSANS YAPTIĞINIZ ANA BİLİM DALI?UBYO/UBF SOBRASI YÜKSEK LİSANS YAPTIĞINIZ BİLİM DALI?
UBYO/UBF SONRASI DOKTORA YAPTINIZ MI?
Clear selection
BU SORUYA BİR ÖNCEKİ SORUYA EVET DEMİŞ İSENİZ CEVAPLAYINIZ:UBYO/UBF SONRASI DOKTORA YAPTIĞINIZ ÜNİVERSİTE?UBYO/UBF SONRASI DOKTORA YAPTIĞINIZ ANA BİLİM DALI?UBYO/UBF SOBRASI DOKTORA YAPTIĞINIZ BİLİM DALI?
ÇALIŞMA DURUMUNUZ
Clear selection
YUKARIDAKİ SORUYA ÇALIŞIYORUM DEMİŞSENİZ;
Clear selection
ÇALIŞTIĞINIZ KURUM:
Clear selection
DİĞER(YANITINIZ DİĞERSE BU SORUDA DETAYLI YAZABİLİRSİNİZ)
ÇALIŞMAKTA OLDUĞUNUZ KURUMDAKİ KONUMUNUZ
Clear selection
DİĞER(YANITINIZ DİĞERSE BU SORUDA DETAYLI YAZABİLİRSİNİZ)
ÇALIŞMAKTA OLDUĞUNUZ KURUMDAKİ POZİSYONUNUZ:
MEZUNİYET ÖNCESİ İŞ ARAYIŞINA NE ZAMAN BAŞLADINIZ?
Clear selection
MEZUN OLDUKTAN SONRA İLK TAM ZAMANLI İŞİNİZİ NE ZAMAN BULDUNUZ
Clear selection
Mezuniyet sonrasın ilk tam zamanlı işinize kabul edilmenizi sağlayan kriterler nelerdir?(En fazla 3 kriter seçebilirsiniz)
Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi’nin işe alım ve kariyerinize etkisi nedir?
Eleman alma yetkiniz olması durumunda Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi mezununu istihdam etmek ister misiniz?
Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi mezun buluşmaları yapılıyor olsa katılmak ister misiniz?
Diğer mezun arkadaşlarınızla iletişim halinde misiniz?
“Mezun olduğunuz programın eğitim içeriği ve düzeyinin yeterli olduğuna inanıyor musunuz?
“Tanıdıklarınıza Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesinde eğitim almalarını tavsiye eder misiniz?
Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesinin 3 güçlü yanı nedir?
Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesinin geliştirmesi gereken üç özelliği nedir?
Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesinin geliştirmesi gereken üç özelliği nedir?
Eklemek İstedikleriniz:
Arkadaşını davet et: https://forms.gle/rXhg2XHmXHC6xLnU7
*KVK Mevzuat Uyarınca Mezunlar İletişim ile İlgili Kişi Aydınlatma Metnini okumak için tıklayınızKVK Aydınlatma Metnini;  
Clear selection
Aydınlatma metninde belirtilen amaçlar doğrultusunda kişisel verilerimin mezun bilgi ağı sistemi üzerinde tutulmasına, işlenmesine;  
Clear selection
Tarafıma bilgilendirme ve tanıtım yapılabilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesine;
Clear selection
Tarafıma bilgilendirme ve tanıtım yapılabilmesi amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesine;
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of UŞAK ÜNİVERSİTESİ. Report Abuse