Zapisy na warsztat Mindfulness, 08.07.2017
UWAGA! BRAK MIEJSC!

Warsztat jest realizowany przez Stowarzyszenie Lambda Warszawa, a współfinansowana przez m.st. Warszawa w ramach projektu „Profesjonalne wsparcie dla osób homoseksualnych i biseksualnych- DDA/DDD w Warszawie”.

Podczas zajęć uczymy się akceptacji dla samych siebie i świata wokół nas oraz rozwijamy postawę łagodności i współczucia. Ćwiczymy obserwację oddechu, ciała, umiejętność bycia w chwili obecnej tu i teraz w różnych sytuacjach życiowych, radzenia sobie w trudnych i stresujących momentach w życiu, a także w relacjach z ludźmi i w relacji do samego siebie. W programie znajduje się łagodna forma uważnej jogi, medytacja i ćwiczenia oddechowe.

Więcej informacji http://lambdawarszawa.org/lambdawarszawa/otwarte-zapisy-na-warsztat-mindfulness-20-05/

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
E-mail *
Your answer
Niezbędne potrzeby umożliwiające wzięcie udziału w zajęciach (np. utrudnienia ruchowe, wzrokowe, słuchowe, etc.)
Your answer
Po przesłaniu zgłoszenia, następuje automatyczne wpisanie na listę. Program nie wysyła informacji zwrotnej. Przed warsztatem zadzwonimy lub napiszemy do Państwa z prośbą o potwierdzenie uczestnictwa.
W przypadku podania adresu e-mail:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ankiecie na potrzeby działalności Stowarzyszenia, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).
2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działalności Stowarzyszenia Lambda Warszawa w formie Newslettera na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
co potwierdzam klikając klawisz "Prześlij"
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms