Zapisy na zajęcia taneczne w DANCE#LOVEit - nowy sezon 2020/2021 - start od 14.09.2020 / dzieci 5-13 lat, młodzież i dorośli
Nowy sezon startuje lada moment, więc zachęcamy Was serdecznie do zapisów na startujące od września i od października kursy tańca :) ZAPISU NA REGULARNE ZAJĘCIA dokonujemy przez niniejszy FORMULARZ ZAPISÓW.

Przez poniższy formularz zapisujemy zarówno młodzież, dorosłych, jak i DZIECI W WIEKU OD 5-13 LAT. Oczywiście zapisu dzieci dokonują w ich imieniu rodzice, zostawiając do siebie kontakt. ZAPISY NA ZAJĘCIA DLA DZIECI znajdują się na 3-ciej stronie formularza.

PEŁNY GRAFIK REGULARNYCH ZAJĘĆ w DANCE#LOVEit osadzony jest również na stronie www.danceloveit.pl w zakładce GRAFIK. W tym samym miejscu podane są także terminy startu poszczególnych kursów.

Contemporary, Salsa, Bachata, a może Dancehall lub Reggaeton? Jakie jest twoje flow? Jeśli jeszcze nie wiesz, jaki styl tańca jest Twoim stylem, wpadnij do nas na salę podczas DNIA OTWARTEGO 13.09.2020. Startujemy z zajęciami za free od 11:00. Dla uczestników DO przewidujemy 20% rabatu na karnety :)

Więcej na temat DNIA OTWARTEGO w tym PLAN ZAJĘĆ pod tym linkiem na wydarzeniu na Facebooku
https://www.facebook.com/events/3362199987162168

---------------------------------------------

Aby wypełnić formularz zapisów kliknij przycisk "DALEJ" na dole strony.

UWAGA!
W formularz wpisana jest możliwość edycji odpowiedzi, co oznacza, że zapisujesz się TYLKO RAZ, dostajesz na maila kopię swojego formularza, a jeśli po czasie zdecydujesz się na kolejne zajęcia, tylko zaznaczasz dodatkowe opcje w swoim formularzu. :)


CENNIK:
Cennik KARNETÓW na stronie www.danceloveit.pl w zakładce OFERTA.

Honorujemy także karty Multi Sport Plus (tylko do końca września), Fit Profit, OK System (współpraca trwa).

LOKALIZACJA:
Zajęcia odbywają się na sali studia DANCE#LOVEit ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej II piętro

KONTAKT:
DANCE#LOVEit studio tańca
tel.: 661162951, tel.: 662019902
www.danceloveit.pl
danceloveit.info@gmail.com


A to wszystko z miłości do tańca ♥
ZAPRASZAMY :)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
*** Wypełniając ten formularz godzisz się na Regulamin działalności studia tańca DANCE#LOVEit oraz na politykę działalności studia zgodną z przepisami RODO. Polityka ta związana jest z przetwarzaniem przez studio tańca DANCE#LOVEit twoich danych osobowych. Proces przetwarzania związany jest z organizacją niniejszych zajęć tanecznych. Obydwa regulaminy znajdują się na stronie www.danceloveit.pl. Zachęcamy do zapoznania się ze wspomnianymi przepisami. *
Required
GRAFIK REGULARNYCH ZAJĘĆ W DANCE#LOVEit - obydwie sale
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy