Zapisy na zajęcia taneczne - kontynuacja sezonu - czerwiec 2020
Po ostatnich pandemicznych wydarzeniach wracamy na salę taneczną DANCE#LOVEit z nową energią już od 08.06.2020. Tęskniliście za wspólnymi treningami? :)

Aby wypełnić formularz zapisów kliknij przycisk "DALEJ" na dole strony.

UWAGA!
W formularz wpisana jest możliwość edycji odpowiedzi, co oznacza, że zapisujesz się TYLKO RAZ, dostajesz na maila kopię swojego formularza, a jeśli po czasie zdecydujesz się na kolejne zajęcia, tylko zaznaczasz dodatkowe opcje w swoim formularzu. :)


CENNIK:
Cennik KARNETÓW na stronie www.danceloveit.pl w zakładce OFERTA.

Honorujemy także karty Multi Sport Plus, Fit Profit, OK System. Szanując naszych klientów, chcemy jednak poinformować osoby korzystające u nas z tych systemów rozliczeniowych, że w najbliższym czasie będziemy podejmować ze wspomnianymi partnerami negocjacje co do ewentualnych dopłat do wejściówek na w/w karty. Taką dopłatę będzie musiał dodatkowo uiszczać wchodzący na kartę klient. Wszystko w ramach wyrównania do stawki karnetowej.

Pełny GRAFIK ZAJĘĆ na stronie www.danceloveit.pl w zakładce GRAFIK


LOKALIZACJA:
Zajęcia odbywają się na sali studia DANCE#LOVEit ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej II piętro

KONTAKT:
DANCE#LOVEit studio tańca
tel.: 661162951, tel.: 662019902, tel.: 692294156
www.danceloveit.pl
danceloveit.info@gmail.com


A to wszystko z miłości do tańca ♥
ZAPRASZAMY :)
Email address *
*** Wypełniając ten formularz godzisz się na Regulamin działalności studia tańca DANCE#LOVEit oraz na politykę działalności studia zgodną z przepisami RODO. Polityka ta związana jest z przetwarzaniem przez studio tańca DANCE#LOVEit twoich danych osobowych. Proces przetwarzania związany jest z organizacją niniejszych zajęć tanecznych. Obydwa regulaminy znajdują się na stronie www.danceloveit.pl. Zachęcamy do zapoznania się ze wspomnianymi przepisami. *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy