Впливай на рішення Запорізької міської ради!
Військовий стан не повинен ставати на заваді демократії!

📍Через повномасштабне вторгнення Запорізька міська рада призупинила публікацію проєктів рішень перед сесією, позбавляючи громадськість можливості впливати на важливі питання життя міста.

Що ми можемо з цим зробити?

1️⃣ Говорити про проблему! Вимагати від ЗМР поновити публікацію проєктів рішень на сайті.
2️⃣ Об'єднати зусилля:
- Отримувати проєкти рішень заздалегідь.
- Обговорювати їх та формувати спільні вимоги до депутатів.
- Оцінювати проєкти за чіткими критеріями: відповідність чинному законодавству, екологічний вплив, розвиток інфраструктури міста, інклюзивність, вплив на обороноздатність міста, співвідношення між вкладеними ресурсами та результатом, актуальність.

✍️ За результатами оцінки громадськість зможе чітко й голосно заявити, які проєкти рішень ми підтримує, а які ні. Така об'єднана громадська позиція буде орієнтиром для депутатів у прийнятті рішень.

📆 Дата першої зустрічі залежить від дати наступної сесії. Проте, аби організувати онлайн-зустріч, виробити спільну позицію та поширити її, потрібен час.

📥 Тож, аби оперативно почати роботу, щойно матимемо доступ до проєктів, ми збираємо за допомогою гугл-форми базу зацікавлених активних містян. Тих, хто подасть заявку до бази, ми будемо запрошувати на зустрічі для обговорення проєктів.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Вкажіть Ваше прізвище: *
Вкажіть Ваше ім'я:
*
По батькові:
Ваша стать:
Clear selection
Телефон:
Якщо Вас можна додати в Телеграм-чат, вкажіть нік:
Організація, яку Ви представляєте:
Я надаю згоду на обробку моїх персональних даних:
Заповнюючи цю форму, Ви засвідчуєте, що персональні дані добровільно надаються  ГО "Запорізький центр розслідувань"  (надалі – Організатор заходу) з подальшим занесенням до бази персональних даних Організатора заходу , а також підтверджуєте, що Організатор заходу отримав ці дані правомірним чином та володіє ними на законних підставах. Ви погоджуєтесь на обробку Організатором заходу Ваших персональних даних з метою забезпечення Вашої добровільної участі у заході та забезпечення реалізації інших сфер відносин, що безпосередньо пов’язані із проведенням Заходу та вимагатимуть обробки Ваших персональних даних з метою дотримання вимог законодавства, умов договорів та/або інших правочинів чи реалізації прав, обов’язків та інтересів як Ваших, так і Організатора заходу. Одночасно Ви надаєте згоду на збирання, накопичення, зберігання та обробку Ваших персональних даних для виконання зазначеної мети в межах ГО "Запорізький центр розслідувань" інших учасників проєктів USAID/ENGAGE, та їх пов'язаних та афілійованих компаній, розміщених у різних країнах без наступного повідомлення Вас про передачу даних.
Щоб ознайомитися з будь-якими Вашими персональними даними, які є у нас, чи попросити нас видалити ці дані або припинити використовувати їх надалі, надайте нам, будь ласка, відповідний запит за електронною адресою: zpincenter@gmail.com
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy