Registreerumine koolitussarja "Õppiv lapsevanem" koolitustele Viimsi Huvikeskuses 25. jaanuar kuni 24. mai 2019.
Koolitussarja eesmärk on olla lapsevanematele toeks lapse arenemise ja kasvatamisega seotud teemadel. Soovitatav on osaleda koolitussarja kõigil või enamusel koolitustel, sest õpiteemad on üksteisega seotud ning moodustavad terviku. Õppimisvõimalusi pakutakse erinevate tegevuste kaudu ja õpihommikutel osalenud vanem tunneb end enesekindlamalt, tajub lapsi, maailma, teisi ja iseennast tõenäoliselt teistmoodi kui enne seda. Õppimine innustab teemasid ise sügavamalt edasi uurima ning katsetama. Osalema on oodatud lapseootel, titade, väike- ja algklassilaste (vana)vanemad – kõik, kes on inimese arengust, tervisest ja õppimisest huvitatud.

Koolitaja Kristi Arendi on lapsevanem, andragoog (MA), täiskasvanute koolitaja, lapsekandmise nõustaja (Dresdendi Trageschule, Kaisukool), imetamisnõustaja (SIETi liige), meta-tervise konsultant, suhtlemistreeneriks õppija ja Emade Sõsarkonna looja. Lapsevanemaid on ta nõustanud ja koolitanud 2006. aastast.

Kogu koolitussarjas või vähemalt kuuel koolitusel osaledes on ühe koolituse hind 25 eur/täiskasvanu või 29 eur/pere ehk kaks täiskasvanut ühest perest. Üksikul koolitusel osalemise tasu on 29 eur/täiskasvanu või 35 eur/pere. Tasu sisaldab õppimiseks vajalikke materjale kohapeal ja koju kaasa, koolitusruumi renti, koolitaja töötasufondi, sh riiklikud maksud. Tasumine toimub ettemaksuarve alusel ülekandega. Kokkuleppel on võimalik tasuda osade kaupa. Arve saadetakse Teie e-postkasti paari päeva jooksul pärast registreerumist. Tähtaegne arve tasumine tagab koha koolitusel.

! Koolitusgrupi suurus on kuni 12 inimest.
! Koolitusele võib tulla koos lastega, kui vanemad hoolitsevad sel ajal nende vajaduste eest.
! Koolitusel mitteosalemise korral raha ei tagastata, kuid kokkuleppel on võimalik osaleda koolitusel teisel ajal teises kohas (kolmapäeviti kl 18-20 Holistika Instituudis, Endla tn 15) või teisel teemal.

Küsimuste korral: kristi.arendi@gmail.com, tel 521 9097.
Koolitussarja info Facebookis: https://www.facebook.com/events/225516101685060/

Viimsi Huvikeskuses, Nelgi tee 1, Viimsi kl 11-13 *
Required
Ees ja perenimi *
Your answer
Telefon *
Your answer
E-post *
Your answer
Osalen üksi, mehega/naisega, lapsega *
Your answer
Lapse/laste vanus *
Your answer
Soovin edaspidi infot koolituste kohta e-postile *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service