Заявка на Вікіекспедицію від ГО «Вікімедіа Україна»
Вікіекспедиції — це краєзнавчі подорожі, що відбуваються за сприяння та підтримки ГО «Вікімедіа Україна». Мета вікіекспедицій — зібрати фото- та інформаційні матеріали під час короткотермінових поїздок Україною для ілюстрування та покращення статей Вікіпедії.

УВАГА! Перед заповненням цієї анкети обов'язково ознайомтесь із умовами надання фінансової підтримки на сторінці: https://ua.wikimedia.org/wiki/Заявки_на_вікіекспедиції *
Required
Вкажіть Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Нам буде потрібний Ваше ПІБ для прийняття рішення про підтримку Вікіекспедиції, та оформлення документів про відрядження.
Your answer
Вкажіть Ваше ім'я користувача (нік) у проектах Фонду Вікімедіа: *
Якщо Ви ще не реєструвалися, то зареєструйтеся. Відеоурок можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=LqxaRbFmYbw Якщо на момент подання заявки користувача з обраним Вами ніком не існує — така заявка НЕ РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ.
Your answer
Вкажіть Ваш контактний номер телефону: *
у форматі +38 (0XX) XXX XX XX
Your answer
Вкажіть Вашу електронну пошту: *
Your answer
Коли плануєте здійснити: *
Вікіекспедиції тривалістю більше 7 календарних днів не розглядаються. Формат дати: з ДД/МММ/РРРР по ДД/МММ/РРРР. Без точної дати початку експедиції Ваша заявка не буде розглядатись. Подавайте заявку НЕ ПІЗНІШЕ 7 календарних днів до початку вікіекспедиції. Заявки подані пізніше розглядатись не будуть.
Your answer
Розпишіть маршрут (и): *
Опишіть маршрути окремо по кожному експедиційному дню у форматі: Маршрут 1 — дата початку — точки спостережень — дата закінчення. Будьте готові до того, що у звіті Вам доведеться подати описи цих маршрутів із відповідними картами OSM.
Your answer
Актуальність результатів експедиції для Вікіпедії *
Актуальність визначається наявністю (багато/мало/відсутні) та якістю статей у Вікіпедії про населенні пункти на маршруті, природні та історичні пам'ятки, про представників флори та фауни місцевості, світлин цих об'єктів, відео-, аудіоматеріалів тощо. Проаналізуйте маршрути та скористайтесь пошуком у Вікіпедії та Вікісховищі, щоб визначити актуальність. Одного слова, що експедиція актуальна — явно недостатньо.
Your answer
Прізвище, ім'я учасників та їхні обов'язки: *
Вкажіть окремо по кожному учаснику: фотограф, експерт тощо. Бажано навести приклади їхніх робіт. Чим кожний учасник буде займатись під час експедиції і хто саме планує завантажувати фото- відеоматеріали на сховищі і редагувати статті Вікіпедії.
Your answer
Очікувані результати експедиції: *
(Розпишіть скільки і які саме статті у Вікіпедії плануєте створити/поліпшити, скільки фото (роздільна здатність не менше 5 Mpx), відео- та аудіоматеріалів буде завантажено на Вікісховище, чи плануються якісь публікації про цю експедицію у ЗМІ тощо)
Your answer
Попередній кошторис (кожна стаття витрат окремим рядком): *
Це потрібно і для розуміння скільки покриваємо ми, і який розумний аванс можливий (але не більше 20% від загального кошторису вікіекспедиції)
Your answer
Інші побажання та пропозиції
Просимо тут вказати Ваші побажання щодо контенту та будь-які пропозиції
Your answer
Заповнюючи дану анкету, Ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних у картотеках/за допомогою інформаційно-телекомунікативної системи бази персональних даних Громадської організації «Вікімедіа Україна» з виключною метою сприяння проведення Вікіекспедиції. Ваші персональні дані не можуть бути використані з будь-якою іншою метою. У разі зміни Ваших персональних даних до звітування за Вікіекспедицію, Ви зобов’язуєтеся повідомити про це Громадську організацію «Вікімедіа Україна» для внесення Ваших нових особистих даних до бази персональних даних Громадської організації «Вікімедіа Україна» *
Required
УВАГА! Заповнення цієї заявки ще НЕ ГАРАНТУЄ автоматичної фінансової підтримки вашої експедиції. У разі прийняття заявки до розгляду з Вами зв'яжеться представник ГО «Вікімедіа Україна» для з'ясування всіх деталей. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service