Реєстрація для участі в акції клієнтів фарб SACMA та студії фарб "Bogema"
Зареєструйте чек (14/10 - 14/11) з студії фарб "Bogema" який містить хоча б одну позицію ТМ "SACMA" (але не більше 3х на одну особу) та отримайте шанс виграти чудовий відпочинок у одному з найкращих курортів Східниці! (деталі на сайтах https://sacma.ua/ та https://bogema2002.com.ua/)

Email address *
П.І.Б. *
Your answer
Номер чека *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Виграй тиждень на 2-х у сучасному готелі VILLA GRAND з оплаченою дорогою та харчуванням!
ІНФОРМОВАНА ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", одночасно з відправленням даних (П.І.Б., номер телефону), я підтверджую, що даю згоду на їх обробку з метою обчислення учасників та визначення Переможця розіграшу «Завершення будівельного сезону - привід відпочити», який організовано ТОВ “Єврофарб Плюс”. Згода дається на термін, необхідний для досягнення мети (визначення Переможця, що пройде не пізніше 12.12.2019) і може бути відкликана за письмовою заявою, направленою ТОВ "Єврофарб Плюс" поштою або наручно за адресою пр. Перемоги, 62/1 (магазин “Bogema”).

ПРАВИЛА АКЦІЇ-РОЗІГРАШУ «Завершення будівельного сезону - привід відпочіти»!

З 14.10.2019 по 14.11.2019, кожен покупець, який купив в магазині "Bogema" (м. Київ, пр. Перемоги, 62/1) будь-який з представлених і наявних в ньому товарів "SACMA", отримує касовий чек з унікальним номером.
Даний чек, який має в списку куплених товарів хоча-б одну будь-яку позицію торгової марки "SACMA" та його номер є квитком до участі в акції.
Для участі в Акції, Покупцеві необхідно зареєструвати чек на сайті sacma.ua в розділі "АКЦІЯ":
(https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceCbAmuIV8JYWGoqVKfiMDkzGyzoUVOIZmO9ND7SBcRdLD_g/viewform)
При реєстрації чека необхідно заповнити обов'язкові поля:
Адреса електронної пошти (e-mail);
Прізвище ім'я по батькові;
Номер чека;
Номер телефону.

14.10.2019 загальну кількість чеків буде підраховано, а їх номери будуть завантажені в систему вибору випадкових варіантів RANDOM.ORG, де системою буде визначено Переможця.

Відео-підтвердження автентичності розіграшу буде опубліковано на:
www.facebook.com/bogema.color/ - Facebook Bogema
bogema2002.com.ua - сайт Bogema
www.facebook.com/sacma.chemical/ - Facebook Sacma
sacma.ua - сайт SACMA
www.instagram.com/bogema__2002/ - Instagram Bogema


Номер чека, обраний системою під номером №1 буде вважатися таким, що виграв в Акції.

ВИГРАШ:

Особа, що відгукнулась (далі - Переможець) за номером телефону, залишеним при реєстрації виграшного чека і надав чек з документом, що підтверджує особу, П.І.Б. якого повністю співпадають з П.І.Б., зазначеними при реєстрації, отримує:

Можливість безоплатного 7-й денного перебування 7 днів в готелі Villa Grand (Східниця, Львівська область) на двох персон, зазначених пред'явником виграшного чека і паспорта.
Дорога залізничним або автобусним транспортом оплачена в обидва кінці. Також будуть оплачені зустріч і проводи від найближчої залізничної станції або автовокзалу до Готелю;
Дворазове харчування на двох надається;
Можливість реалізації перебування в готелі може бути надана Переможцю протягом 180 днів, починаючи від 14.11.2019 по ксогласованію з Переможцем;
Дати поїздки пропонуються Переможцю уповноваженими особами від SACMA (2-3 дати на вибір Переможця протягом 180 днів від дати 14.11.2019).


-Інші умови-
У разі, якщо Переможець не відгукнеться на телефонний дзвінок протягом доби після його визначення / не зможе пред'явити чек / документ, що засвідчує особу (паспорт), П.І.Б. яких буде збігатися із зазначеним при реєстрації чека, виграш переходить наступному за списком учаснику.
Виграш неможливо отримати в грошовому еквіваленті.
Під виграшем мається на увазі покупка послуги з комплексного проживання в готелі Villa Grand в розмірі 0,01 грн, що сплачується на місці по прибуттю.
З повними умовами Розіграшу я також ознайомлений.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy