Wniosek akredytacyjny #YSF2018 - MEDIA
WNIOSEK akredytacyjny dla YouTuberów/Blogerów/Vlogerów/Muserów, NIE DOTYCZY mediów tradycyjnych.
Aby złożyć swój wniosek o akredytację prosimy zapoznać się z niniejszym formularzem i odpowiedzieć na pytania wypełniając wszystkie pola.

TERMIN składania wniosków o akredytacje medialne upływa dnia 19 sierpnia 2018.

Więcej INFORMACJI można uzyskać pisząc na adres mailowy: akredytacje@youngstars.pl

Email address *
IMIĘ I NAZWISKO: *
Your answer
MEDIA REPREZENTOWANE:
Your answer
RODZAJ AKREDYTACJI:
MIEJSCE UKAZANIA SIĘ ARTYKUŁU/MAT.AUDIO /VIDEO/ DOTYCZĄCEGO FESTIWALU (POPROSIMY O WSKAZANIE NAZWY CZASOPISMA, PORTALU LUB STACJI/KANAŁU): *
Your answer
POPROSIMY O WSKAZANIE PRZEWIDYWANEJ DATY PUBLIKACJI *
( Dodaj info czy dotyczy czytelników, subskrybentów, odwiedzających, wyświetleń filmów itp.)
Your answer
FOTOPASS: *
NUMER TELEFONU:
Your answer
NUMER LEGIT. PRASOWEJ:
Your answer
Dziękujemy za wypełnienie formularza! O przyznaniu akredytacji, poinformujemy drogą mailową lub telefoniczną między 20 a 22 sierpnia 2018.
PUNKT WYDAWANIA IDENTYFIKATORÓW/AKREDYTACJI DLA MEDIÓW CZYNNY JEST: W DN. 26 SIERPNIA 2018 OD GODZ. 14:30 (WEJŚCIE GŁÓWNE NA FESTIWAL). AKREDYTACJE NALEŻY ODEBRAĆ PO LEWEJ STRONIE PRZY KASACH. AKREDYTACJE OTRZYMAJĄ PAŃSTWO PO OKAZANIU MAILA Z POTWIERDZENIEM AKREDYTACJI.
1. ZBIERAMY NASTEPUJĄCE DANE OSOBOWE: Imię, naziwsko, e-mail, nr telefonu, miejsce pracy. Administratorem TYCH danych osobowych jest MYMUSIC Sp. z o.o. Sp. k. ul. Wichrowa 1A; 60-449 Poznań 2. Z OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA OCHRONĘ DANYCH OSOBOWYCH można kontaktować się mailowo, pod adresem odo@my-music.pl a także pocztą tradycyjną pod adresem MYMUSIC Sp. z o.o. Sp. k. ul. Wichrowa 1A; 60-449 Poznań z dopiskiem „do OSOBY DPOWIEDZIALNEJ ZA OCHRONĘ DANYCH”; 3. Dane osobowe będą przetwarzane celem rozpatrzenia wniosku akredytacyjnego i wydania decyzji w przedmiocie jej udzielenia, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO 4. Okres przechowywania Pana/ Pani danych osobowych wynikających z potrzeb archiwizacyjnych wynosi 3 LATA 5. Ma Pan/i prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody 
w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych w razie uznania przez Panią/Pana, że przetwarzanie danych osobowych narusza RODO; 6. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne ALE jest warunkiem rozpatrzenia wniosku akredytacyjnego i wydania decyzji w przedmiocie jej udzielenia; 7. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane. DANE MOGĄ ZOSTAĆ PRZEKAZANE DO NASTĘPUJĄCYCH PODMIOTÓW: Partnerzy handlowi (np. agenci, call center, sponsorzy), przedsiębiorcy telekomunikacyjni, firmy windykacyjne, kancelarie prawne, biura księgowe i rachunkowe, banki, operatorzy pocztowi, przewoźnicy, firmy drukujące korespondencję lub obsługujące korespondencję otrzymywaną od klientów, biura informacji gospodarczej, firmy archiwizujące dokumenty, firmy zajmujące się badaniami opinii klientów, partnerzy świadczący usługi techniczne (np. rozwijanie i utrzymywanie systemów informatycznych i serwisów internetowych).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service