Szkoła Pedagogów Teatru 2019
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty w ramach programu Lato w teatrze, które umożliwią nabycie oraz poszerzenie kompetencji związanych z budowaniem zespołów projektowych oraz pracą w grupie i z grupą.

Szkolenia przeznaczone są dla osób zamierzających złożyć wniosek na realizację warsztatów w programie Lato w teatrze 2019. Zgłoszenia przyjmujemy do 8 marca.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania, udział w warsztatach będzie mogła wziąć jedna osoba reprezentująca daną instytucję/organizację składającą projekt. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Instytut Teatralny nie zwraca kosztów podróży ani zakwaterowania, ale zapewnia obiad dla uczestników w trakcie trwania warsztatów.

Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Reprezentowana instytucja/organizacja *
Your answer
Krótki biogram *
Your answer
Szkolenie *
Dieta
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego,z siedzibą przy ul. Jazdów 1, 00-467 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji warsztatów w ramach programu Lato w Teatrze, w szczególności przyjęcia zgłoszenia, kontaktu, wykonania uprawnień i obowiązków wynikających z przepisów prawa lub ewentualnego dochodzenia roszczeń.Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO i prawo do cofnięcia zgody. Podanie danych osobowych do celów rekrutacji ( imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, reprezentowana instytucja, krótki biogram) ma charakter obowiązkowy. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny.
Oświadczam, że zapoznałam/em się z powyższą klauzulą informacyjną. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, z siedzibą przy ul. Jazdów 1, 00-467 Warszawa. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service