Chcete nakupovat HRY SE SLEVOU 40 % a získat HRU ZDARMA pro vaši školu?
Stačí se přihlásit do vzdělávacího a zábavního programu Škola s hrou!

Program Škola s hrou je určen všem organizacím pracujícím s dětmi či mládeží provozujícím svou činnost na území České republiky (školská zařízení, organizace zabývající se volnočasovými aktivitami apod.).

Cílem programu je inspirovat, podporovat a rozvíjet pedagogy. Zpestřit jejich výukové hodiny o interaktivní hry a poskytnout smysluplnou alternativu zábavy žákům v družinách, podpořit činnost dětských táborů a nabídnout vhodné didaktické pomůcky pro logopedickou praxi.
Registrační formulář
Název organizace (fakturační údaje) *
Ulice a číslo popisné *
Město *
PSČ *
*
DIČ
Doručovací adresa
(pouze pokud se liší od sídla registrující se organizace)
E-mail *
Telefon *
Jméno a příjmení registrující osoby *
Kde jste získal/a informaci o programu Škola s hrou? *
Informace o zpracování osobních údajů
My, společnost ALBI Česká republika a.s., IČ: 497 08 368, se sídlem Thámova 289/13, 186 00 Praha 8, budeme zpracovávat Vaše údaje uvedené v registračním formuláři, které nám poskytujete za účelem provozování věrnostního programu Škola s hrou, zařazení do databáze členů věrnostního programu Škola s hrou a Vaší účasti v něm, a dále údaje související s členstvím, zejména identifikační údaje k účtu, údaje o nákupní historii a údaje o čerpání výhod věrnostního programu Škola s hrou.

Údaje budeme zpracovávat výhradně my, jako správci osobních údajů, a dále námi určení zpracovatelé. Pokud nám k tomu dáte zvláštní souhlas, budeme údaje zpracovávat i za účelem zasílání marketingových nabídek a sdělení. Osobní údaje budeme zpracovávat po dobu trvání Vašeho členství ve věrnostním klubu. Svůj souhlas se zpracováním údajů můžete kdykoliv odvolat. Odvoláním souhlasu se zpracováním některého z povinně vyplňovaných údajů však Vaše členství ve věrnostním programu Škola s hrou zanikne.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na přístup k Vašim osobním údajům, právo na jejich opravu a výmaz, právo na omezení zpracování, právo na přenositelnost údajů, právo vznést námitku, právo nebýt předmětem žádného rozhodnutí založeného výhradně na automatizovaném zpracování a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 727/27, 170 00 Praha 7.
Seznamte se prosím s pravidly programu Škola s hrou *
Required
Souhlas se zasíláním newsletteru
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ALBI Česká republika a.s.. Report Abuse