NAKUPUJTE SE SLEVOU 40 % A ZÍSKEJTE ROČNĚ DVĚ HRY ZDARMA
Stačí se přihlásit do vzdělávacího a zábavního programu ALBÍK!

Program ALBÍK je určen všem organizacím pracujícím s dětmi či mládeží provozujícím svou činnost na území České republiky (školská zařízení, organizace zabývající se volnočasovými aktivitami apod.).

Cílem programu je inspirovat, rozvíjet fantazii i logické myšlení. Zpestřit výukové hodiny pedagogů, poskytnout smysluplnou alternativu zábavy žákům v družinách, podpořit činnost dětských táborů a nabídnout vhodné didaktické pomůcky pro logopedickou praxi.

Registrační formulář
Název organizace (fakturační údaje) *
Your answer
Ulice a číslo popisné *
Your answer
Město *
Your answer
PSČ *
Your answer
*
Your answer
DIČ
Your answer
Doručovací adresa
(pouze pokud se liší od sídla registrující se organizace)
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Jméno a příjmení registrující osoby *
Your answer
Kde jste získal/a informaci o programu ALBÍK? *
Informace o zpracování osobních údajů
My, společnost ALBI Česká republika a.s., IČ: 497 08 368, se sídlem Thámova 289/13, 186 00 Praha 8, budeme zpracovávat Vaše údaje uvedené v registračním formuláři, které nám poskytujete za účelem provozování věrnostního programu Albík, zařazení do databáze členů věrnostního programu Albík a Vaší účasti v něm, a dále údaje související s členstvím, zejména identifikační údaje k účtu, údaje o nákupní historii a údaje o čerpání výhod věrnostního programu Albík.

Údaje budeme zpracovávat výhradně my, jako správci osobních údajů, a dále námi určení zpracovatelé. Pokud nám k tomu dáte zvláštní souhlas, budeme údaje zpracovávat i za účelem zasílání marketingových nabídek a sdělení. Osobní údaje budeme zpracovávat po dobu trvání Vašeho členství ve věrnostním klubu. Svůj souhlas se zpracováním údajů můžete kdykoliv odvolat. Odvoláním souhlasu se zpracováním některého z povinně vyplňovaných údajů však Vaše členství ve věrnostním programu Albík zanikne.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na přístup k Vašim osobním údajům, právo na jejich opravu a výmaz, právo na omezení zpracování, právo na přenositelnost údajů, právo vznést námitku, právo nebýt předmětem žádného rozhodnutí založeného výhradně na automatizovaném zpracování a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 727/27, 170 00 Praha 7.

Seznamte se prosím s pravidly programu ALBÍK *
Required
Souhlas se zasíláním newsletteru
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ALBI Česká republika a.s.. Report Abuse - Terms of Service