Zgłoszenia: Pracownia Projektowania Brzmień Przyszłości 
Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu: "Pracownia Projektowania Brzmień Przyszłości" w ramach 8. Festiwalu Myśli Abstrakcyjnej:
- cz.1 czwartek 16.11 Państwomiasto ul. Jazdów 3/12
- cz. 2 niedziela 19.11, godz. 12.00 – spacer dźwiękowy, godz. 17.00, Solatorium – podsumowanie 

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona do 20 osób. Prosimy o świadome zapisy. Jeśli zrezygnujesz z udziału, daj nam proszę znać przynajmniej 48h przed warsztatami. Wtedy będzie jeszcze realna szansa, że ktoś skorzysta z Twojego miejsca. Dziękujemy!

O przyjęciu na warsztaty poinformujemy Cię mailowo w ciągu 24h od Twojego zgłoszenia.

Opis: cz.1  Jakie miejsca zajmuje audiosfera w projektach miast przyszłości? (wykład, rozmowa)Chociaż od lat mówi się i pisze o kryzysie myślenia utopijnego, to wciąż powstają kolejne koncepcje miast przyszłości (np. różne koncepcje tzw. „smart cities”, czy idea megalopolis Planet City). Toczą się wokół nich interesujące spory, natomiast stosunkowo mało miejsca poświęca się temu jakie miejsce zajmuje w nich audiosfera. A przecież każdy projekt urbanistyczny, każda wizja miasta posiada wizję organizacji przestrzeni oraz stosunków społecznych, w które wpisane są – często niewypowiedziane – sposoby organizacji audiosfery.  Podczas czwartkowego spotkania porozmawiamy o tym, jak projektowane były oraz są dzisiaj brzmienia miast przyszłości. 

cz.2 spacer dźwiękowy i podsumowanie

Prowadzący: Antoni Michnik 

PYTANIA:
halo@dzikibez.com

8. Festiwal Myśli Abstrakcyjnej  | 16-19 listopada 2023 | Osiedle Jazdów

"Nadzieja to siekiera"

dyskusje x warsztaty x utopie


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Nr telefonu *
DANE OSOBOWE: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celach związanych z procesem zapisów na warsztaty, prowadzonych przez Stowarzyszenie Filmowe Dziki Bez z siedzibą w Warszawie, przy ulicy  Bukowińskiej 24A/17  [wymagane]
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy