Savitarpio pagalbos grupės
Kviečiame į savitarpio pagalbos grupes globėjus ir įtėvius. Susitikimų metu stengsimės plačiau pamatyti ir suprasti sudėtingas situacijas, į kurias patenkame augindami vaikus, aptarsime dažniausiai kylančius sunkumus tiek vaikams, tiek juos auginantiems suaugusiems, nagrinėsime vaikų raidos užduotis bei kaip suaugusieji gali padėti vaikams jas įveikti, kokie yra vaikų poreikiai ir kaip juos patenkinti, kas yra pozityvioji disciplina ir kaip ją taikyti, kaip neprarasti savęs, auginant vaikus, ir daug kitų aktualių klausimų. Savitarpio paramos grupės – tai ne teorinės paskaitos, o užsiėmimai orientuoti į konkrečius atvejus, dalyvių keliamus klausimus, kuriuos visi kartu nagrinėdami stengsimės spręsti iškilusius sunkumus, kartu ieškosime atsakymų, dalinsimės patirtimi ir palaikysime vienas kitą.

Savitarpio pagalbos grupes ves VšĮ "Pagalbos paaugliams iniciatyva" Globos centre dirbančios psichologės. Grupės tęstinės – susitikimai vyks vieną kartą per 2 savaites, darbo dienomis nuo 18:00 J. Basanavičiaus g. 45. Iš viso bus 10 susitikimų, vieno susitikimo trukmė – 1,5 val. Susirinkus grupei pranešime pirmojo susitikimo datą.

Dalyvių skaičius ribotas, būtina registracija. Įtėviams ir globėjams (esamiems ir laukiantiems pasiūlymo) grupės nemokamos.
Pasirinkite grupę, į kurią norite užsiregistruoti:
Clear selection
Jūsų vardas, pavardė:
Jūs esate:
Clear selection
Kiek vaikų auginate ir kokio jie amžiaus?
Kiek laiko auginate globojamą/įvaikintą vaiką(-us)?
Kokie sunkumai, susiję su vaikų auginimu, šiuo metu jums aktualiausi?
Ko tikitės iš dalyvavimo pasirinktoje grupėje?
Jūsų komentarai/klausimai/pastebėjimai:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy