Ako bude vyzerať areál ŠK v budúcnosti?
Milí Lozorňania,
na aprílovom zasadnutí obecného zastupiteľstva v Lozorne bola obecným zastupiteľstvom schválená spolupráca s Vysokou školou výtvarných umení v Bratislave (Katedra architektúry).

Cieľom spolupráce s vysokou školou je v strednodobom až v dlhodobom horizonte zmeniť areál športového klubu okrem futbalu na multifunkčný priestor. Priestor, v ktorom sa budú môcť realizovať rôznorodé aktivity pre rôzne vekové skupiny. Či sa nám to podarí záleží len na nás obyvateľoch. Podmienkou je poznať Váš názor. Vaše odpovede sa stanú podkladom pre študentov architektúry. Výstupom by mal byť návrh areálu ako multifunkčného priestoru. Následne budeme hľadať finančné prostriedky na realizáciu. Preto by bolo dobré aby nevznikali očakávania, že už „zajtra“ to bude postavené. Sme na začiatku a na začiatku je potrebné spraviť prieskum. Preto budeme radi a veľmi nám to pomôže ak vyjadríte svoj názor.

Formulár je anonymný. Prosím označte vo formulári aké aktivity by ste radi videli v areáli ŠK, prípadne doplňte do položky "Iné“. Fotografie sú len ilustračné. Prieskum sa realizuje s plným vedomým ŠK Lozorno. Ďakujeme za Váš čas.


Popis aktivít:
Pumptrack je nový druh konštrukcie, kde jazdci na bicykli, korčuliach, kolobežkách alebo sketaboardoch , pomocou pohybov hore a dolu na dráhe "pumpujú" a tým miesto šliapania do pedálov poháňajú kolesá. Pumptrack je perfektná dráha, kde sa ľudia všetkých vekových skupín a úrovne jazdenia, môžu zdokonaliť v udržiavaní rovnováhy, zlepšiť zručnosť jazdy a sebadôveru, nehovoriac o zvyšovaní celkovej kondície.

Petang spoločenská hra pre dve 1-3 členné družstvá, ktoré sa snažia umiestniť gule čo najbližšie k cieľu, ktorý tvorí drevená gulička, tzv. prasiatko. Výraznou prednosťou tohto športu je to, že ho môže hrať prakticky každý (ženy s mužmi, starci s deťmi, aj telesne postihnutí sa môžu zúčastňovať všetkých turnajov) a prakticky kdekoľvek (terén ihriska je ľubovoľný).

Workout je typ športovej aktivity, ktorá zahrňuje rôzne cviky na verejnom športovom ihrisku, predovšetkým na hrazde, bradliach, rebrinách, horizontálnych rebrinách a iných konštrukciách, alebo i bez ich použitia.

U-rampa je konštrukcia používaná v športoch ako je skateboarding, freestyle BMX a in-line korčulovanie. Môže byť vyrobená z dreva, betónu alebo kovu.

Aký je váš vek? (uveďte číslo)
Táto informácia bude použitá k zisteniu o čo majú záujem jednotlive vekové skupiny.
Your answer
Akú aktivitu uprednostňujete v areály ŠK?
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms