KLUB PAJACYK (spotkania, zajęcia) - zapisy.
Oto formularz zapisów na spotkania i zajęcia dla rodziców i opiekunów z małymi dziećmi w Klubie Aktywnej Rodziny PAJACYK.
Z uwagi na obecną sytuację zmuszeni jesteśmy ograniczyć liczę uczestników spotkań, dlatego wprowadzamy zapisy (choć nigdy nie było tego w planach).

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Aby uczestniczyć w spotkaniach Klubu Pajacyk niezbędne jest podanie Pana/Pani danych osobowych: imienia, nazwiska, numeru telefonu i adresu mailowego oraz danych osobowych dziecka: imienia, nazwiska i daty urodzenia. Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapisania do grupy i kontaktu w sprawach związanych z organizacją zajęć.Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fundacja Aktywnej Rodziny z siedzibą w Olsztynie, ul. Towarnickiego 12a/1. Kontakt z administratorem można uzyskać pod adresem mailowym fundacja@far.olsztyn.pl, jak również pod numerem telefonu 517236262. Dane będą przetwarzane do końca okresu, w którym odbywają się zajęcia lub do czasu usunięcia przez Państwa zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia. Informujemy, że Państwa dane nie będą profilowane, ani przekazywane podmiotom trzecim. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na zajęcia. W trakcie zajęć zastrzegamy sobie prawo do robienia zdjęć, wyłącznie na nasz użytek. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy