Toruńska Karta Miejska. ANKIETA.
Od 1 marca do 30 września 2019 r. testujemy nowe sposoby wnoszenia opłat za korzystanie z komunikacji miejskiej w Toruniu. Oprócz stosowanych dotychczas biletów papierowych, miesięcznych oraz aplikacji na smartfony chcemy zaproponować mieszkańcom trzy kolejne możliwości: płatność Toruńską Kartą Miejską; płatność bankową kartą płatniczą; płatność smartfonem z NFC.

Testowanie tych nowych sposobów płatności odbywa się na linii tramwajowej nr 1 oraz nr 1N. Łącznie jest to 12 wozów tramwajowych, w których zamontowano czytniki umożliwiające dokonywanie zapłaty za kurs kartą miejską, kartą bankową lub smartfonem z NFC.

W teście - pilotażu Toruńskiej Karty Miejskiej może wziąć udział każdy chętny mieszkaniec Torunia, korzystający z linii tramwajowej nr 1 i/lub 1N.

Jednym z elementów działania jest ankieta przeprowadzana wśród uczestników testu. Ankieta jest anonimowa. Urząd Miasta Torunia, który prowadzi ankietę we współpracy z Miejskim Zakładem Komunikacji w Toruniu, nie zbiera w ramach tego działania żadnych danych osobowych. Do przeprowadzenia ankiety wykorzystano narzędzie Formularze Google - z polityką prywatności Google można się zapoznać pod tym adresem: https://policies.google.com/privacy?hl=pl

Osoby, które wypełnią ankietę będą mogły wziąć także udział w konkursie dla uczestników pilotażu Toruńskiej Karty Miejskiej. Odsyłacz do strony konkursowej znajduje się na końcu tej ankiety.

Urząd Miasta Torunia, Wydział Gospodarki Komunalnej, Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu Sp. z o.o.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy