Реєстрація на конвенцію Nike (21-22 березня 2020 року)
Реєстрація дає можливість:
- завчасно придбати квитки
- отримати сертифікат учасника конвенції в день заходу
- отримати ексклюзивну знижку на Nike (-30%)
- першими отримати запрошення на наступну конвенцію 

*ЕКСКЛЮЗИВНА ФУТБОЛКА NIKE DRI-FIT В ПОДАРУНОК ДО КОЖНОГО ПРИДБАНОГО КВИТКА*

ОПЛАТА — сплатити за квитки можна попередньо (дотримуйтесь інструкцій після проходження реєстрації), або на місці в день проведення конвенції. ВАЖЛИВО: всі ціни вказані при умові попередньої покупки квитків. В день заходу вартість кожного квитка підвищується на 100 грн.

СЕМІНАРИ — кількість місць на участь в семінарах/воркшопах обмежена. Реєстрація без попередньої оплати квитка не є гарантією місця, а лише дає можливість потрапити на семінар в порядку живої черги. Попередня оплата семінару дозволить 100% забезпечити місце. Покупка квитків можлива після проходження реєстрації (дотримуйтесь інструкцій після реєстрації). Участь в конвенції підтверджується відповідним сертифікатом.

Детальна інформація та розклад на сайті: http://ntc-convention.com.ua/
Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Номер телефону *
(у форматі: 380501234567)
Your answer
E-mail *
Your answer
Місто (область) *
FACEBOOK / INSTAGRAM (посилання на профіль)
Your answer
Умови участі:
1) Фото- та відео-зйомка під час майстер-класів та семінарів заборонена. Порушники можуть бути позбавлені доступу до місця проведення заходу, незважаючи на наявність квитка.  

2) Організатор не несе будь-яких додаткових зобов’язань щодо забезпечення безпеки учасників, ніж ті, які зазвичай відносяться до таких заходів. З огляду на характер заходу, учасники самостійно на свій розсуд виходячи зі свого здоров’я, фізичної підготовки і можливостей визначаються з участю в тих чи інших заходах. Організатор не несе зобов’язання по забезпеченню медичного супроводу заходу і не здійснює перевірку фізичного здоров’я учасників перед заходом. Всі персональні дані, які ви надаєте, беручи участь в заході, можуть використовуватися Організатором виключно для організації заходу, статистичних спостережень, доступу до заходу, який передбачає їх передачу третім особам, які задіяні в організації заходу. Організатор інформує учасників, що під час заходу проводиться фото та відео фіксація із залученням третіх осіб і організацій з метою подальшої реклами та просування популярності заходів, які організовує організатор як тепер, так і в майбутньому. Купівля квитка на конвенцію прирівнюється до згоди з перерахованими вище умовами. Всі дзвінкі за вказаним номерами телефонів тарифікуються згідно з тарифним планом вашого мобільного оператора.

3) Під терміном "Футболка у подарунок" розуміється знижка на придбання квитка, що дорівнює вартості футболки. Умова діє обмежений період часу, який визначається фізичною наявністю футболок в місці проведення заходу; кількість футболок обмежена.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy