Zamawianie intencji mszy świętych
Za pomocą poniższego formularza można zamówić intencje mszy świętej w Bazylice Dominikanów w Lublinie.

W celu zamówienia intencji mszy świętej należy:

1. podać niezbędne dane zamawiającego (imię i nazwisko oraz dane kontaktowe, które posłużą do potwierdzenia przyjęcia intencji),

2. wybrać rodzaj zamawianej intencji:
a). intencja zbiorowa - modlimy się we wszystkich złożonych na dany dzień intencjach. Intencje te zostaną wyczytane na początku mszy świętej.
b). intencja gregoriańska - 30 mszy świętych w następujące po sobie dni zamawianych za osobę zmarłą,

3. wskazać preferowany dzień, w którym msza święta ma być odprawiona,

4. podać treść intencji

5. prośba przesłana za pomocą niniejszego formularza trafi do Zakrystiana naszego Klasztoru, który następnie sprawdzi, czy we wskazanym terminie mamy możliwość odprawienia mszy świętej. Jeśli będzie to możliwe niezwłocznie otrzymają Państwo potwierdzenie na wskazany w formularzu adres e-mail,

6. Ofiarę można przekazać przelewem na rachunek bankowy Klasztoru: 55 1090 2590 0000 0001 4174 4234.
Email address *
Imię i nazwisko zamawiającego *
Telefon *
Wybierz rodzaj intencji *
Wybierz preferowany termin *
MM
/
DD
/
YYYY
Treść intencji *
Bardzo prosimy o jak najprostsze formułowanie treści intencji. Gdy msza święta ma być odprawiona za osobę zmarłą prosimy o to, by wyłącznie podać imię i nazwisko osoby (np. "Za śp. Jana Nowaka", "Za śp. Annę Nowak") gdyż w przypadku zmarłych zawsze modlimy się o życie wieczne dla nich. Gdy msza święta ma być odprawiona w innej intencji prosimy, aby jej treść nie przekraczała 150 znaków. Należy przede wszystkim wskazać za kogo msza jest odprawiana i krótko o jakie łaski prosimy.
Uwagi
Przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora (Klasztor Dominikanów w Lublinie) podanych przeze mnie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia, zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. Zapoznałem się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych przez Administratora zawartymi w klauzuli informacyjnej (https://cutt.ly/stxottB) i przysługującymi mi prawami. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia przyjęcie zgłoszenia.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy