Registreerumine MTÜ Lastekaitse Liidu programmi „Kiusamisest vabaks!“ lasteaedade ühepäevasele põhikoolitustele
Programm “Kiusamisest vabaks!” on kiusamist ennetav haridusprogramm, mida kasutatakse lapsehoidudes, lasteaedades ja koolides turvalise ning kaasava keskkonna loomiseks ja sotsiaalsete oskuste õpetamiseks. “Kiusamisest vabaks!” programm keskendub lastegrupile kui tervikule ja koosolemise rõõmule.

Programmiga “Kiusamisest vabaks!“ on võimalik liituda kõigil lasteaedadel. Samuti ootame koolitustele juba varem liitunud lasteaedade uusi rühmasid või uusi töötajaid. Ühest asutusest ootame koolitusele kuni kuute inimest. Osalejateks võivad olla õpetajad, õpetaja abid, tugispetsialistid, juhtkonna liikmed või asutuses olev programmi koordinaator.

Programmi "Kiusamisest vabaks!" koolitust korraldab MTÜ Lastekaitse Liit. Koolitus on osalejatele tasuta tänu Haridus- ja Teadusministeeriumi toetusele. 

Lisainfo koolituse täpse ajakava kohta saadetakse iga osaleja e-postile vähemalt üks nädal enne koolituse toimumist.

! Kontrollime koolituse sisenemisel COVID tõendit vaksineerituse või läbipõdemise kohta. Juhul, kui tõend puudub, on Teil võimalik enne koolituse algust (alates 9.30) teha iseseisvalt kiirtest, mille eest tasume meie. Palume sellest huvist meile 5 päeva enne koolitust teada anda, et saaksime varuda vajaliku koguse teste.

Küsimuste korral kirjutage: kiusamisestvabaks@lastekaitseliit.ee
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Palun kinnitage üks kuupäev, millal soovite koolitusel osaleda. *
Ees- ja perekonnanimi *
Lasteaed *
Amet *
E-posti aadress *
Telefoninumber *
Kas Teil on seoses toitlustusega erisoove?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy