Топлински пумпи - Информации за објект
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Име Презиме, контакт телефон, емаил *
Локација на објектот (место) *
Вкупна грејна површина (м2) *
Спратност, на колку нивоа е објектот? *
Моментално дали имате инсталирано и каков тип на систем за греење/ладење? *
Required
Одберете го типот на грејно тело доколку веќе го имате инсталирано: *
Required
Извор на топла санитарна вода кој се користи: *
Required
Ниво на изолација на објектот; *
Required
Тип на столарија *
Required
Кој систем за климатизација го преферирате: *
Required
Кој бренд на топлотна пумпа би го избрале? *
Required
Дали во системот за топлинска пумпа сакате да се вклучи топла санитарна вода: *
Дали сте запознаени со програмата за поврат на средства од15до20% од инвестицијата во зелена економија ГЕФФ? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy