Wykonawcy - informacje kontaktowe
Drodzy wykonawcy!

W tych trudnych dla wszystkich czasach wychodzimy z inicjatywą pomocy i współpracy.
Zależy nam aby branża, w której od tak wielu lat działamy z sukcesem - a ten sukces między innymi zawdzięczamy Wam wykonawcom - ucierpiała jak najmniej.

Poszukujemy wykonawców, których moglibyśmy kojarzyć z naszymi klientami, polecać na różnego rodzaju inwestycje - od prywatnych domów poprzez większe obiekty skończywszy na wielkopowierzchniowych magazynach czy dachach płaskich. Ale najpierw krótko o nas.

Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości systemów powłokowych oraz farb specjalistycznych renomowanych producentów polskich i zagranicznych. W naszej ofercie można znaleźć najróżniejsze rozwiązania: niezwykle trwałe membrany hydroizolacyjne do balkonów i tarasów, elastomerowe membrany w płynie do dachów, zarówno polimocznikowe, jak i poliuretanowe.

Sprawdzone na wielu inwestycjach żywice do posadzek przemysłowych oraz niezwykłe żywice do domów, które oprócz wyjątkowego designu ułatwiają codzienne utrzymanie czystości. Oprócz tego sprzedajemy żywice do kamiennych dywanów, farby do basenów, farby do wnętrz czy też farby ognioochronne i antykorozyjne. Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy wykonawców z naszych systemów.

W naszej działalności często spotykamy się z sytuacją, że klient prosi o wycenę całej realizacji. Przed decyzją o zakupie oprócz ceny produktu, chce również znać cenę robocizny. Niestety istnieją regiony w naszym kraju, w których brakuje nam kontaktów, przez co nie możemy zaoferować klientom kompleksowej usługi. Posiadamy produkty najwyższej jakości, ale czasem brakuje nam firm, które zaaplikują nasz materiał. Z chęcią rozpoczniemy ścisłą współpracę!

Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany, to prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Dzięki temu będziemy mogli się z Państwem skontaktować w sytuacji, gdy odezwie się do nas klient zainteresowany inwestycją w Państwa rejonie.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. W tych wyjątkowych czasach musimy się trzymać razem!
Specjalizuję się w: *
Required
Nazwa firmy *
Your answer
Krótki opis firmy *
Your answer
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Obszar pracy - do ilu kilometrów są Państwo skłonni dojechać w celu wykonania zlecenia? *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Nobli Sp. z o.o.. Report Abuse