Ankieta dla self-publisherów (korzystających z case study "Finansowego ninja")

Witam serdecznie w ankiecie dla autorów, którzy samodzielnie wydają swoje książki (tzw. self-publisherów) i jednocześnie przyznają się do tego, że korzystali z moich doświadczeń przy self-publishingu książki "Finansowy ninja". To wymaganie jest bardzo konkretne, bo próbuję oszacować wpływ moich case study na rynek wydawniczy w Polsce.

Jeśli więc NIE korzystałaś / korzystałeś z moich doświadczeń, to NIE WYPEŁNIAJ tej ankiety!

Cele przeprowadzenia ankiety opisałem w artykule na blogu: https://jakoszczedzacpieniadze.pl/ankieta-i-apel-do-self-publisherow

UWAGA: Pod kluczowymi sekcjami ankiety znajduje się pytanie "Czy zgadzasz się na upublicznienie informacji z tej sekcji?"

- Odpowiedź TAK oznacza, że mam Twoją zgodę na opublikowanie tych danych w powiązaniu z tytułem Twojej książki.
- Odpowiedź NIE oznacza, że dane wykorzystane zostaną przeze mnie wyłącznie w celach statystycznych bez publicznego łączenia ich z Twoją książką.

UWAGA 2: Dane w ankiecie możesz edytować - niemniej jednak proszę Cię o podanie informacji na koniec 2019 r. (stan na 31 grudnia 2019 r.). Czas na wypełnienie ankiety = do końca lutego 2020 r.

Żadne z pytań w ankiecie (poza adresem email i oświadczeniem) nie jest obligatoryjne, ale będę wdzięczny za wypełnienie wszystkich odpowiedzi. Jeśli jednak nie będziesz czuć się komfortowo z jakimś pytaniem, to po prostu je pomiń.

Już teraz bardzo dziękuję Ci za gotowość do poświęcenia czasu wypełnienie ankiety.

3... 2... 1... zaczynamy! :) Zacznij od podania swojego adresu email :)
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Szafranscy.pl. Report Abuse