Zapisy na warsztat "Poznaj swoje prawa"
Całość jest realizowana przez Stowarzyszenie Lambda Warszawa, a współfinansowana przez m.st. Warszawa w ramach projektu „Razem przeciwko dyskryminacji. Poradnictwo dla grup szczególnie
zagrożonych dyskryminacją.”.

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda uregulowanie prawne osób pozostających w związkach nieformalnych? Nie wiesz czy masz prawo uzyskać informacje o stanie zdrowia partnera/partnerki w szpitalu? Czy Twój partner/Twoja partnerka może po Tobie dziedziczyć ? Jak ułożyć stosunki majątkowe w związku jednopłciowym?

Chcesz się dowiedzieć jak przeciwdziałać dyskryminacji w miejscu pracy ? Nie wiesz czy to, czego doświadczasz lub obserwujesz w pracy to zachowanie niedozwolone – mobbing lub molestowanie? Czy zastanawiasz się jakie prawa Ci w związku z tym przysługują?

Byłeś ofiarą/ świadkiem przestępstwa? Myślisz, że jesteś bezradny w starciu ze sprawcą? Nie wiesz, czy możesz zgłosić sprawę na policję czy musisz samodzielnie złożyć akt oskarżenia do sądu?

Zgłoś się na nasze warsztaty prowadzone przez doświadczonego prawnika praktyka.
Bądź świadomy swoich praw - poznaj odpowiedzi na powyższe pytania i dużo więcej.

Osoba prowadząca: Magdalena Misztal – adwokat w indywidualnej kancelarii adwokackiej, specjalizuje się w sporach sądowych, reprezentuje klientów w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, jest również obrońcą w sprawach karnych. W ramach stowarzyszenia Lambda Warszawa udziela porad prawnych dla osób dotkniętych dyskryminacją ze względu na orientację seksualną.

Imię i nazwisko
Your answer
Email
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Potrzeby związane z warsztatem
Your answer
UWAGA! Formularz nie przesyła informacji zwrotnej. Po przesłaniu danych są Państwo automatycznie zapisani na listę. Przed warsztatem kontaktujemy się z uczestniczkami/uczestnikami w celu potwierdzenia uczestnictwa.
W przypadku podania adresu e-mail:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ankiecie na potrzeby działalności Stowarzyszenia, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).
2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działalności Stowarzyszenia Lambda Warszawa w formie Newslettera na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
co potwierdzam klikając klawisz "Prześlij"
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms