Prihlasovací formulár na výberové konanie ATCO 2018
V súlade s platnou legislatívou vyplnením dotazníka udeľujete LPS SR, š. p. súhlas so správou a spracovaním svojich osobných údajov počas výberového konania v rozsahu dotazníka (vrátane osobných údajov spadajúcich do osobitnej kategórie definovanej zákonom o ochrane osobných údajov).
Prihlásením sa do výberového konania súhlasíte, že Vaše osobné údaje budú zhromažďované spoločnosťou Google prostredníctvom Google forms. Postup spoločnosti Google pri ochrane osobných údajov je popísaný v jej Zásadách ochrany súkromia, ktoré si môžete prečítať na http://www.google.com/intl/sk/privacy.html. V týchto zásadách je vysvetlené, ako spoločnosť Google zachádza s osobnými údajmi.
Zároveň beriete na vedomie, že máte právo na opravu nesprávnych, neúplných a neaktuálnych osobných údajov podľa článku 16 ako aj ďalšie práva uvedené v článkoch 15 až 21 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), (ďalej len Nariadenie GDPR).


Pri vypĺňaní dotazníku používajte diakritiku

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service