Registracija į seminarą "Sandėlių valdymo ABC"
Kaina vienam dalyviui 349 EUR+PVM, dviems ir daugiau dalyvių - 299 EUR+PVM. Įmonių vadovams/savininkams - nemokamai (jei iš įmonės nors vienas dalyvis dalyvauja mokamai). Jei dalyvaus įmonės vadovas / savininkas, būtina informaciją apie tai pateikti, registruojant kitus dalyvius (žr.anketos pabaigoje pastabų laukelį)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Pasirinkite pageidaujamą seminaro datą
*
Pradžia 9-17val. Pirmoji dalis - nuotolinė (per Zoom), antroji- "gyvai" Vilniuje arba per Zoom. Dalyviai gali rinktis, kokiu būdu dalyvaus antroje seminaro dalyje. Pasirinkite seminaro datą:
Įmonės pavadinimas *
Įmonės, kuriai bus išrašoma sąskaita, tikslus pavadinimas arba nuoroda (portale Rekvizitai.lt ar kur kitur, kur yra nurodyti įmonės rekvizitai)
Dalyvio vardas ir pavardė *
Jei Jūs pats ir registruojate, ir dalyvaujate, pakartotinai įrašykite savo el.pašto adresą. Kitu atveju, įrašykite dalyvio el.pašto adresą
Dalyvio el.pašto adresas
*
Dalyvio kontaktinė informacija reikalinga tam, kad galima būtų tiesiogiai dalyviui nusiųsti dalomąją medžiagą, komunikuoti dėl konsultacijų. Jei negalite ar nepageidaujate nurodyti jo kontaktinių duomenų, tuomet nurodykite žemiau, per ką kontaktuoti su dalyviu (žr.žemiau)
Dalyvio tel.Nr.
*
Dalyvio kontaktinė informacija reikalinga tam, kad galima būtų komunikuoti dėl konsultacijų ar tiesiog paskambinti, jei dalyvis neprisijungia/neatvyksta į seminarą numatytu laiku. Jei negalite ar nepageidaujate nurodyti jo kontaktinių duomenų, tuomet nurodykite žemiau, per ką kontaktuoti su dalyviu (žr.žemiau)
Dalyvio pareigos (ar atsakomybės sritis)
*
Jei dalyvio pareigybės pavadinimas nesutampa su jo atsakomybės sritimi/funkcijomis, prašome trumpai (laisva forma) apibūdinti jo funkcijas/atsakomybės sritis. Jei neturite informacijos, tiesiog parašykite "nežinau"
Ar registruojamas seminaro dalyvis antroje seminaro dalyje dalyvaus "gyvai", ar per Zoom?
*
Antroji seminaro dalis numatyta 2024.03.06 (9-17val., Vilniuje arba per Zoom). Dalyviai gali rinktis, kokiu būdu dalyvaus antroje seminaro dalyje. Pasirinkite tinkantį atsakymą
Kam siųsti sąskaitas?
Nurodykite pavardę, vardą ir el.pašto adresą asmens, kuriam turėtų būti siunčiama išankstinio mokėjimo sąskaita ir sąskaita faktūra. Jei registruojatės pats ir Jums taip pat sąskaitą siųsti, įrašykite savo el.paštą pakartotinai. Jei registruojate keletą dalyvių, šią informaciją įrašyti pakanka vieną kartą (prie vieno iš registruojamų dalyvių)
Kontaktinis (atsakingas už mokymus) asmuo
Jei kontaktinis asmuo bus ne pats dalyvis (jei su dalyviais pageidaujama bendrauti pvz., per personalo vadovą ar kitą asmenį, atsakingą už darbuotojų mokymus įmonėje), prašome nurodyti šio kontaktinio asmens vardą, pavardę, tel.Nr. ir el.pašto adresą. Jei registruojate keletą dalyvių, šią informaciją įrašyti pakanka vieną kartą (prie vieno iš registruojamų dalyvių) 
Kiti pageidavimai, pastabos
 pvz., jei kartu su registruotais dalyviais taip pat pageidautų nemokamai dalyvauti įmonės vadovas ar savininkas, prašome nurodyti jo kontaktinius duomenis arba bent jau paminėti tai). Jei registruojate keletą dalyvių ir Jūsų pageidavimai ar pastabos liečia visą registruojamą grupę, šią informaciją įrašyti pakanka vieną kartą (prie vieno iš registruojamų dalyvių)
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy