2 лютого у Києві відбудеться всеукраїнський аграрний саміт, який збере лідерів аграрної спільноти України, щоб знайти відповіді на ключові виклики для агропромислового виробництва країни
Організатори: ГС "Співтовариство виробників і споживачів бобових України", Асоціація елеваторів України, ProAgro Group
Місце проведення: м. Київ, вул. Оболонська набережна 20, Гольф-центр
Завдання саміту: аналіз поточної ситуації та підсумок роботи АПК в сезоні 2022-2023, висвітлення головних викликів для агросектору та пошук шляхів їх подолання, напрацювання рішень для забезпечення стабільної роботи й підвищення ефективності сільського господарства у воєнний час
Для кого подія: рослинники, елеватори, переробники, логісти, трейдери та усі компанії, що забезпечують відповідні галузі обладнанням, технологіями і послугами
Саміт включатиме: - Діалогові панелі
- Презентаційні семінари від компаній-лідерів ринку
- Виступи провідних фахівців галузей з кейсами ефективного ведення агробізнесу, представників влади та експертного середовища
- Виставку технологічних рішень і обладнання від провідних виробників
- Зони ділового спілкування
- Живу музику, лаунж зону
- Кава-паузи, фуршети