Biznes Mixer 2021 - Infopunkt Nadodrze + Inne Centrum
Łokietka 5 – Infopunkt Nadodrze oraz Inne Centrum zapraszają osoby planujące założyć własną firmę, na Biznes Mixer - Spotkanie Przedsiębiorców.

Zapraszamy na spotkanie networkingowe przedstawicieli wszystkich branż.

Networking otworzy prezentacja wszystkich przedsiębiorców, a uczestnicy otrzymają katalog firm biorących udział w Biznes Mixerze. Pomóż nam stworzyć katalog, zaprezentuj swoją firmę, napisz kogo szukasz do współpracy!

Spotkanie odbędzie się 24 czerwca 2021 roku o godz. 18:00.

Wyślij logo swojej firmy, zdjęcie produktu i zdjęcie osoby, która reprezentuje Twoją firmę na Biznes Mixerze na adres: infopunkt@lokietka5.pl

______________________________________
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w ostatnim punkcie formularza.

Adres email *
Nazwa Firmy *
Imię i Nazwisko reprezentanta firmy *
Telefon *
strona www
Opis firmy *
Napisz czy zajmuje się Twoja firma. Krótko i atrakcyjnym językiem. Co wyróżnia Cię na rynku?- ten opis trafi do zbiorczego katalogu i prezentacji na początku Biznes Mixera. Max. 500 znaków
Kogo szukasz?
Jakich partnerów biznesowych szukasz? Może potrzebny Ci ekspert z jakiejś branży? Albo chcesz coś zlecić?
Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych *
Fundacja Dom Pokoju z siedziba we Wrocławiu, ul. Łokietka 5/1, 50-243 Wrocław, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu znalezienia się w katalogu przedsiębiorców. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;dane mogą być udostępniane przez Fundację podmiotom uczestniczącym w Biznes Mixerze (21.08) w formie katalogu; podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.; inspektorem ochrony danych w Fundacji jest Maja Zabokrzycka, adres e-mail m.zabokrzycka@lokietka5.pl; dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do organizacji wydarzenia; Jako administrator Państwa danych, zapewniamy możliwość usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Może Pan/Pani także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Panu/Pani prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy