Zapisy na warsztaty dla mieszkańców Rybnika
Swarmcheck wraz z Urzędem Miasta Rybnika i partnerami projektu Rybnik 360 Deep Demonstration organizują cykl wirtualnych debat na tematy ważne dla miasta.

[Przebieg warsztatu]

Warsztaty prowadzone będą online z wykorzystaniem oprogramowania do wspomagania dyskusji i argumentacji Swarmcheck.

Pozwoli to zapewnić wszystkim uczestnikom anonimowość i swobodę wypowiedzi. Dzięki takiemu podejściu ujawniamy różnorodne stanowiska oraz skupiamy się na racjach, a nie osobach stojących za poszczególnymi pomysłami. Propozycje, argumenty, wszelkie “za” i “przeciw”, uzasadnienia oraz ich wzajemne zależności będą wizualizowane dla uczestników w czasie rzeczywistym

Warsztat umożliwia wydobycie z dyskusji grupowej rozwiązań, które stanowią wierne odwzorowanie rzeczywistej inteligencji zbiorowej. Nad całością procesu czuwa trener, specjalista od argumentacji, który w razie potrzeby pełni też funkcję facilitator/moderatora. W czasie warsztatu grupa przechodzi naprzemienne procesy twórczego dodawania argumentów i ich krytycznej oceny. Każdy uczestnik indywidualnie dodaje swoje propozycje, uzasadnienia i krytyczne zarzuty, które później stają się częścią wspólnej “mapy zagadnienia”. Metodą kolejnych sesji grupa wspólnie tworzy i wybiera najlepsze rozwiązanie.

Nasza metoda sprawia, że uczestnicy odrzucają swoje uprzedzenia i razem skupiają się tylko na tym, co merytoryczne.

Serdecznie Państwa zapraszamy!

* Liczba miejsc jest ograniczona.
** Wypełnienie formularza jest niezbędne do rozpoczęcia proces rekrutacji do warsztatów.
*** Warsztaty będą organizowane wraz z Urzędem Miasta Rybnika przez Swarmcheck sp. z o.o. Jednak UMR nie otrzyma Państwa danych osobowych.
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Numer telefonu kontaktowego (w celu ułatwienia kontaktu podczas tworzenia grup warsztatowych) *
W jakiej jest Pani/Pan grupie wiekowej? *
Dlaczego chce Pani/Pan wziąć udział w warsztatach? *
Czy spełnia Pani/Pan minimalne wymagania techniczne umożliwiające wzięcie udziału w warsztacie (stałe łącze internetowe, przeglądarka Google Chrome, sprawny mikrofon oraz kamera internetowa w komputerze)? *
Czy termin warsztatów online (wtorek 9.06 w godzinach 16.30-20.30) jest dla Pani/Pana dogodny? *
Zgoda na przetwarzanie danych *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Optimum Pareto. Report Abuse