BRNO - ŘEKNI TO PŘÍBĚHEM! 10.9.2018
Registrujete se na jednodenní kurz Storytellingu s lektorkou Monikou Nevolovou. Cena 2300,- plus DPH. Celková částka vč DPH je 2783,- Místo konání: Brno - bude upřesněno.
Jméno a příjmení *
Your answer
Email *
Your answer
Telefon
Your answer
Fakturační údaje
Prosím, vyplňte kompletní fakturační údaje, na něž vystavíme fakturu. Pokud chcete vystavit doklad na jméno, napište pouze jméno a město bydliště. Na základě dodaných údajů vám vystavíme fakturu.
Fakturační údaje
Your answer
Jak jste se o nás dozvěděli?
Vaše poznámka či dotaz:
Your answer
Platba a stornopodmínky
Registrací tohoto formuláře souhlasíte se storno a platebními podmínkami. Cena je 2300,- Kč plus DPH, celková částka k odeslání je tedy 2783,- Kč. O zaplacení prosíme do 10 dnů od vydání faktury. Když bychom platbu do určeného termínu nezaznamenali, uvolníme případně místo pro další zájemce. Kdyby se cokoli stalo a po zaplacení kurzu byste nemohli přijet, dejte mi, prosím, vědět co nejdříve na email monika@umenivpraci.cz. 14 dní před akcí a déle by storno činilo ještě 100% navrácení peněz. Týden před akcí vracíme 50% ze zaplacené částky, v případě zrušení den přede a v den konání peníze zpět již neposíláme. Děkujeme za pochopení.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms