ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ Moderowana grupa wsparcia dla rodziców dzieci z zespołem Tourette'a - formularz zgłoszeniowy
Zapraszamy Państwa do udziału w moderowanej grupie wsparcia dla rodziców dzieci z zespołem Tourette'a organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette'a. Aby zgłosić się do grupy, prosimy o wypełnienie formularza.

Wolne miejsca zostały wyczerpane. Obecnie prowadzimy zapisy na listę rezerwową.

Grupa wsparcia jest realizowana w ramach projektu "Akademia Tourette'a - program aktywizacji osób z zesp. Tourette'a i ich bliskich", realizowanego w ramach programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z zapisem do grupy. Grupa zostanie uruchomiona w przypadku zebrania odpowiedniej ilości chętnych. Aby grupa mogła mieć praktyczny charakter, liczba uczestników w grupie będzie ograniczona. Zapis do grupy potwierdzimy e-mailem w terminie maksymalnie do 20 października.

W przypadku chęci uczestnictwa więcej niż jednego rodzica/opiekuna prawnego, każdy z nich zgłasza się osobno.

Grupa wsparcia będzie prowadzona w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Zoom.

Planujemy 6 spotkań grup wsparcia. Poniżej prezentujemy ich terminy (godziny spotkań zostaną podane w terminie późniejszym, natomiast na pewno będą to godziny w pierwszej połowie dnia):
Spotkanie 1: 30.10.2021r. (sobota)
Spotkanie 2: 27.11.2021r. (sobota)
Spotkanie 3: 18.12.2021r. (sobota)
Spotkanie 4: 15.01.2021r. (sobota)
Spotkanie 5: 19.02.2021r. (sobota)
Spotkanie 6: 19.03.2021r. (sobota)

Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu gdy zajdzie taka potrzeba.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Oświadczenie *
Oświadczenie *
Twoje imię i nazwisko *
Twój adres e-mail *
Twój numer telefonu *
Płeć twojego dziecka *
Ile lat ma Twoje dziecko? *
Czy twoje dziecko oprócz zespołu Tourette'a/zaburzeń tikowych ma inne schorzenia? Jeśli tak, to jakie? *
Twoje uwagi
Klauzula informacyjna
1. Administratorem danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (zwane dalej RODO) jest Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette’a, z siedzibą przy ul. Szpitalnej 5/5, 00-031 Warszawa, kontakt mailowy: tourette@tourette.pl.
2. Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette’a przetwarza dane osobowe w zakresie danych kontaktowych w celu realizacji projektu "Akademia Tourette'a - program aktywizacji osób z zesp. Tourette'a i ich bliskich".
3. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji projektu oraz okresów wynikających z przepisów o archiwizacji. Ponadto, z uwagi na korzystanie w procesie rekrutacji z narzędzi Google wskazujemy, iż dane zostaną powierzone do przetwarzania grupie Google.
4. Wizerunek będzie przetwarzany zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu dokumentowania, archiwizowania i rozpowszechniania informacji o działaniach podejmowanych lub wspieranych przez Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette’a (dotyczy wydarzeń typu pikniki, spotkania). Dane w postaci wizerunku będą upubliczniane na stronie internetowej oraz na profilach społecznościowych Polskiego Stowarzyszenia Syndrom Tourette’a a także udostępniane uczestnikom i organizatorom wydarzenia, podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, udzielonej zgody lub w oparciu o umowę powierzenia.
5. Podanie danych jest dobrowolne, jednak może być niezbędne dla uczestnictwa w wydarzeniach.
6. Osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
PODSTAWA PRAWNA:
Art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”).
Oświadczenie
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy