Soutěžte s Borovicí o kreativní materiál od Think Creative
Když už to konečně vypadá, že letošní letní tábory budou, máme pro vás soutěž.

Portál Borovice.cz pro vás ve spolupráci s e-shopem http://eshop.thinkcreative.cz připravil na předtáborové období soutěž o výtvarný materiál.

Tři nejzajímavější odpovědi získají odměny od eshopu Think creative:

1. místo: 30x Lapače snů (výřez z kartonu k dalšímu tvoření barvami, peříčky apod. - viz: https://eshop.thinkcreative.cz/kartonove-papirove-vyrezy-kartonu/lapac-snu-24-cm-1-ks-kartonovy-vyrez/

2. místo : Temperové 3D barvy (viz: https://eshop.thinkcreative.cz/novinky/temperove-3d-barvy-primo-fluo-metal--sada-8-x-50-ml--box-4/)

3. místo : Žinylky (chlupaté drátky) https://eshop.thinkcreative.cz/komponenty-na-tvoreni/dratek-zinylka-pastelovy-mix--30-cm--120-ks/

Soutěž končí v pondělí 15. června 2020 ve 24.00 hodin. Jediná možná forma účasti v soutěži je přes tento formulář. Výherce budeme kontaktovat e-mailem případně telefonem, proto vyplňujte své kontaktní údaje pečlivě. Děkujeme :-)

Tým Borovice.cz

P.S.: Osobní údaje, které nám pošlete, využíváme čistě pro účely této soutěže a informování o dalších soutěžích. Přijde Vám tedy e-mail, zda jste vyhráli nebo ne.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Eshop Think Creative - partner soutěže
Na stránkách eshop.thinkcreative.cz najdete spoustu tvořivého materiálu jako jsou různé výřezy ze dřeva nebo kartonu, šablony, pěnová razítka, samolepky, diplomy, medaile, peří, samolepicí knoflíky, kamínky a masky z pěnovky nebo z předkresleného kartonu, zkrátka vše pro prázdninové tvoření s dětmi. Další, čím se provozovatelé e-shopu zabývají, jsou pěkné kartonové projektové tabule.

Soutěžní otázky:
1. Podívejte se na eshop Think Creative (respektive do letního katalogu zde https://bit.ly/2Xcd0pW - otevře se pdf) a napište krátce, který z uvedených výtvarných materiálů byste zařadili do tématické (táborové) hry, projektového dne ve škole apod. a jak byste ho konkrétně v programu využili. *
2. Na webu Borovice.cz najdete které z následujících oblastí (může být správně více odpovědí) *
Required
A teď požádáme o pár údajů ...
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon *
Borovici využíváte jako (můžete zaškrtnout více odpovědí):
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of RAIN.cz. Report Abuse