WARSZTATY
01 grudnia 2017, godz. 15:00-17:00, Pracownia Filmoteki Szkolnej ZSO nr 3, ul. Warszawska 18, Gorzów Wlkp.
Tematyka: Analiza fragmentów filmowych i przedstawienie różnych propozycji wykorzystania Filmoteki Szkolnej na zajęciach dla nauczycieli, bibliotekarzy, wychowawców.
Zajęcia prowadzi MARTA MATUSZAK- absolwentka Filmoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Reżyserii i Montażu warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji. Zawodowo zajmuje się scenariopisarstwem, jest laureatką konkursu scenariuszowego Script Pro 2012 oraz stypendystką PISF i Szkoły Wajdy. Od 2006 roku aktywna zawodowo w branży filmowej, pracowała jako asystent producenta i PR Manager przy takich produkcjach jak „Ja Wam pokażę!”, „Wyślę Wam kartkę”, „Carte Blanche”. Jej film dyplomowy pt. „Po kryjomu” pokazywany był w Konkursie Młodego Kina podczas 35. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.
Małgorzata Miszczak- Liderka Filmoteki Szkolnej
Nazwisko i imię nauczyciela
Your answer
Adres e-mail
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Szkoła
Your answer
WARSZTATY FILMOWO-AKTORSKIE - TEORIA I PRAKTYKA - dla uczniów klas VI i VII szkoły podstawowej oraz gimnazjum wraz z opiekunem grupy, godz. 11:00-14:30
Imię i nazwisko uczniów (trzech lub czterech), klasa.
Your answer
Czy jest możliwość wzięcia (własnej lub szkolnej) kamery na warsztaty?
Udzielam organizatorowi spotkania prawa do wykorzystywania zdjęć z moim/moich uczniów wizerunkiem bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania. Zgoda obejmuje wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie wykonanych zdjęć, nieograniczone w czasie korzystanie i rozporządzanie zdjęciami, a w szczególności: publiczne wykorzystanie zdjęć, utrwalenie i zwielokrotniony druk, wykorzystywanie w celach marketingowych, promocyjnych, reklamowych przez organizatora spotkania. Oświadczam, że jestem pełnoletni/a i nieograniczony/a w zdolności do czynności prawnych, oraz że zapoznałem się z powyższą treścią i w pełni ją rozumiem.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service