REGISTRACE DÍTĚTE NA PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2021

Vzhledem k tomu, že námi pořádané příměstské tábory jsou organizovány v rámci projektu spolufinancovaného Operačním programem Zaměstnanost z Evropského sociálního fondu, který hradí většinu nákladů spojených s organizací táborů, žádáme Vás kromě údajů o přihlašovaných dětech také o vyplnění údajů o obou zákonných zástupcích dítěte nutných pro splnění podmínek projektu.


Veškeré informace naleznete na webových stránkách RC Kulíček: www.kulicek.cz

POZOR - AKTUÁLNÍ INFORMACE K 11.5.2021:

VOLNÁ KAPACITA U TURNUSŮ Z KULÍČKU KOLEM SVĚTA OD 2.8. DO 6.8.2021 - VOLNÁ 4 MÍSTA.

K OSTATNÍM VYPSANÝM TURNŮM PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY JIŽ POUZE DO NÁHRADNÍKŮ. AKTUÁLNÍ KAPACITA JE JIŽ NAPLNĚNA. JE SAMOZŘEJMĚ MOŽNÉ, ŽE NE VŠICHNI DOLOŽÍ PODKLADY, PLATBU ČI SE BUDOU CHTÍT TÁBORA ZŮČASTNÍT, PROTO POKUD UVAŽUJETE O PŘIHLÁŠENÍ DO NÁHRADNÍKŮ POSTUPUJTE DLE POKYNŮ. NA TURNUS KULÍČKOVSKÁ OLYMPIÁDA OD 19.7. DO 23.7. JE VELKÝ PŘEVIS I NÁHRADNÍKŮ, PROTO JIŽ NENÍ MOŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ.

DNE 27.4.2021 BYLI INFORMOVÁNI VŠICHNI PŘIHLÁŠENÍ O REGISTRACI DO PŘIHLÁŠENÝCH ČI DO NÁHRADNÍKŮ.


Email *
VYBERTE TÁBOR - dítě lze přihlásit max. na 2 turnusy, *
Required
Vazba na MAS Radbuza *
Vzhledem k tomu, že projekt je financován z dotačních zdrojů prostřednictvím MAS Radbuza je nutné prokázat vazbu dítěte/rodiče na území působnosti MAS Radbuza (viz mapa níže - zelená oblast). Bez vazby na MAS Radbuza nelze dítě na tábor přijmout. Pozor - Plzeň se NENACHÁZÍ na území MAS Radbuza.
Captionless Image
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy