Program Stypendialny
W grudniu 2016 roku Fundacja Edukacji Społecznej rozpoczęła działania mające na celu wsparcie edukacji dzieci i młodych ludzi żyjących z HIV. W tym celu został powołany fundusz stypendialny, z którego środki będą przekazywane na wsparcie nauki oraz rozwój zainteresowań naszych podopiecznych. Program stypendialny przeznaczony jest dla osób w wieku od 7 do 21 lat.

Warunkiem otrzymywania stypendium jest rejestracja online poprzez aplikację. Prosimy o wypełnienie części dotyczącej danych osobowych. Z krótkim uzasadnieniem, na co przeznaczysz otrzymywanie stypendium. Otrzymywane jest ono w ciągu roku szkolnego 2017/2018. W jego zakres wchodzą zajęcia dodatkowe takie jak szkoły językowe, zajęcia sportowe, korepetycje czy zajęcia przygotowujące do matury oraz inne rozwijające pasje i zainteresowania. Prosimy o krótki opis i uzasadnienie przyznania stypendium.

Jeżeli masz ukończone 17 lat , dodatkowo wypełnij pozostałe 3 części aplikacji. Wszystkie zebrane informacje podlegają ochronie danych osobowych. Nie zostaną nigdzie upublicznione, służą one jedynie pracy naukowej. Wyniki zostaną zbiorczo zestawione w raporcie, bez ujawniania jakichkolwiek danych.

O przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwsze 80 osób kwalifikuje się do stypendium w ramach projektu realizowanego przez Fundację Edukacji Społecznej w Warszawie.

W razie pytań prosimy o kontakt:
projekttestinfo@gmail.com

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms