Repair Café na Festivale po našom
Vráťme veciam nový život.
Vyhodiť? Nikdy!
Svoje pokazené veci si budete spolu so svojimi deťmi môcť opraviť na našom Repair Café, tentokrát na Festivale po našom - udržateľnosť očami detí!

Tak nevyhadzujte pokazené hračky, roztrhané oblečenie ani elektroniku. Príďte so svojimi detičkami, vnúčatkami, manželmi a manželkami, kamarátkami a kamarátmi, babkami a dedkami... 25. mája hocikedy medzi 09.00 a 15.00, prineste si pokazené vecičky a spolu im vdýchneme nový život!

Na Repair Cafe vrátime starým veciam život. Repair Cafe funguje vo svete od roku 2009. Už 25. mája 2019 bude vďaka Lab.cafe a Footour opäť v Bratislave.

Repair Cafe sú stretnutia, ktoré sa točia okolo opravovania vecí (pekne spoločne). Poskytneme priestor, nástroje a materiály, tak aby ste si mohli opraviť najrozmanitejšie veci. Či už ide o oblečenie, nábytok, elektrické výrobky, bicykle, hračky, riady a tak ďalej.

Stretnutí sa zúčastňujú aj dobrovoľní experti, so skúsenosťami z rôznych oblastí. Návštevníci si prinesú svoje pokazené veci z domu a spolu s expertmi môžu začať opravovať pokazené veci. Celé je to neustávajúci vzdelávací proces.

Pokiaľ nemáš nič, čo by si potreboval opraviť, tak sa stav na kávu alebo koláč. A zároveň môžeš pokojne pomôcť niekomu inému s opravou jeho veci, alebo sa začítať do zaujímavej literatúry o DIY a opravách.

Miesto konania: Festival Po našom!, Stará tržnica, Námestie SNP 25, Bratislava
Dátum a čas: 25.5., 9.00 – 15.00
Čo by si chcel opraviť?
Ak máš záujem prísť si nechať opraviť, daj nám vedieť. Pri veľkom záujme o niektorý segment sa pokúsime zohnať odborníkov, ktorí pomôžu s opravami.
Čo vieš opraviť
Ak vieš a chceš pomôcť s opravovaním vecí, daj nám prosím vedieť aké máš zručnosti.
Tvoje meno
Your answer
Tvoj email
Ak nám necháš Tvoj email, budeme Ťa informovať o novinkách a pripravovaných stretnutiach.
Your answer
Chceš nám ešte niečo odkázať?
Your answer
Zúčastníš sa Repair cafe 25.5.2019?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.