טופס הרשמה לקורס המשך וההעמקה לבוגרי קורס 'נתיבים לנוכחות'
אנא מלא-י את הפרטים הבאים
שם מלא *
מספר טלפון (רצוי נייד) *
כתובת E-Mail *
שנת לידה *
באיזו שנה עברת את קורס נתיבים לנוכחות ?
טלפון ושם איש קשר למקרה חירום *
השכלה מקצועית ואקדמית. *
פרט/י אילו תכניות הכשרה ו\או קורסים קצרים עברת בעבר.
ספר/י על הרקע המקצועי ממנו את/ה בא/ה *
כולל רקע מקצועי של עבודה בטבע (אם יש)
תאר/י את הקשר והחיבור שלך לטבע * *
ספר\י מה הן ציפיותיך מהקורס * *
אילו נושאים או אתגרים מעסיקים את חייך בימים אלו? נסה\י לפרט ככל הניתן והתייחס\י גם לתחושות ולרגשות שעולים בך בזמן הכתיבה על הנושא. תוכל להתייחס למשל לעצב, כיווץ, בושה, שמחה, כעס, חנק, אושר, גאוה, גוש בבטן, דיגדוג בברך וכו'. *
חוזה קורס והצהרת משתתפ\ת
ידוע לי כי השתתפותי בקורס נעשית מרצוני החופשי והיא באחריותי. אני לוקח/ת אחריות על גופי, רגשותיי ורוחי. אני מודע/ת לגבולותיי ומגבלותיי ויודע/ת להיות נאמנ/ה לעצמי. אני מתחייב/ת לשמור על סודיות מוחלטת בנוגע לפרטים אישיים שייחשפו על ידי המשתתפים\ות בקורס. הקורס אינו מהווה תהליך הכשרה למטפלים. אי לכך כחלק מאחריותי המקצועית והאתית אבדוק האם ישנם כלים הנלמדים בקורס החורגים מהכשרתי, מכישרונותיי ומיכולותיי המקצועיים.

הצהרה בריאותית: ידוע לי כי במידה ואני סובל/ת מבעיה בריאותית כלשהיא (כגון סכרת, מחלת לב, לחץ דם, אפילפסיה ועוד) השתתפותי מותנית בלקיחת אחריות על גופי ובריאותי בכל רגע במהלך המפגשים ובידוע המנחים בבעיה. ידוע לי כי במידה ואני נוטל/ת תרופות פסיכיאטריות כלשהן או שנטלתי כאלה בששה חודשים האחרונים עלי ליידע את המנחה ולהיוועץ עמו בנוגע להשתתפות. ידוע לי כי במידה ואני צורכ/ת סמים (כגון: אקסטזי, הרואין, קוקאין, סמי הזיה או כל חומר משכר אחר) אינני יכול/ה להשתתף במפגשים. ידוע לי כי במידה ואני סובל/ת ממחלות בריאותיות נפשיות פעילות ואקוטיות כגון התקפי פאניקה, מאניה דיפרסיה, סכיזופרניה וכו' אינני יכול/ה להשתתף במפגשים. ידוע לי כי יתכנו שינויים בתאריכים ובצוות ההנחיה.

המפגשים ייערכו בכל מזג אויר למעט מקרים חריגים בהם מפגש יתקיים בתוך חדר או יידחה לשבוע מאוחר יותר.

ידוע לי כי דמי ההרשמה ששילמתי ע"ס 200 ש"ח לא יוחזרו בשום מקרה והם אינם מהווים חלק מעלות הקורס: 5250 ש"ח. כמו כן אני מצהיר בזאת שגם אם אתקל בקושי הסתגלותי כזה או אחר בתחילתו של הקורס, אני מתחייב להישאר לפחות עד למפגש השני לפני שאחליט סופית בנוגע להמשך השתתפותי. כמו כן ידוע לי כי פרישה מן הקורס בתחילתו תחייב אותי בתשלום על כל המפגשים שהיו עד מועד הפרישה בתוספת שני מפגשים. במקרה של פרישה לאחר מחצית הקורס לא יוחזרו דמי הלימוד.
*
Required
תשלום
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Teva Mahut. Report Abuse