E-go 2019 | Přihlašování
Jsi srdečně zván/a na tradiční seznamovací kurz IES zvaný E-GO, který je organizován studenty IES v termínu 5.-8.9.2019. Budeš zde moct načerpat mnoho moudrostí nejen od zkušenějších spolužáků, ale také od vyučujících, se kterými se během studia setkáš. Nepůjde ovšem vůbec pouze o poučování, ale především o seznamování. Můžeš se tedy těšit na mnoho her, sportu a jiné zábavy.
Email address *
Info
Kdy?
E-GO se bude letos konat v termínu od 5. do 8. září. Přesné detaily se ještě dozvíš během srpna, ale počítej s tím, že odjezd bude ve
čtvrtek ráno z Prahy a návrat v neděli večer do Prahy.

Kdo to organizuje?
E-GO organizují studenti prvního až třetího ročníku bakalářského studia. Do prváku se tedy dozvíš spoustu čerstvých informací přímo
od těch, co ho loni absolvovali.

Proč?
Na E-GO pravidelně jezdí téměř všichni noví studenti prvního ročníku, protože je to ideání příležitost jak se seznámit. Parta kamarádů se ti při studiu matematiky rozhodně hodit bude. E-GO samozřejmě není povinné, avšak je to legendární akce, o kterou nesmíš přijít. Navážeš zde důležité kontakty jak se svými budoucími spolužáky, tak se staršimi studenty, jejichž znalosti se ti budou v Tvém studiju jistě hodit.

Cena?
Snažíme se stlačit náklady na minimum a přemýšlíme ekonomicky. Za 4 dny tedy počítej kolem 1500,- Kč vč. dopravy, jídla a ubytování.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of E-Klub. Report Abuse - Terms of Service