Kursy Tańców Swingowych 2020/2021
Zapraszamy Was serdecznie na nowy sezon kursów tańców swingowych w naszym Studiu. Kursy będziemy prowadzić w tradycyjnej formie na sali, ale przygotowaliśmy dla Was również zajęcia online prowadzone przez platformę Zoom. Są to kursy solowe, więc nie musicie mieć pary, gdziekolwiek nie przyjdzie Wam z nich korzystać :-)

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z warunkami prowadzenia naszych kursów w nowej rzeczywistości. Pamiętajcie, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam 100% bezpieczeństwa i bierzecie w nich udział na własną odpowiedzialność.

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA
W związku z zaistniałą sytuacją staramy się zapewnić Wam maksimum bezpieczeństwa, oczywiście na miarę naszych możliwości. Pamiętajcie jednak, że musicie o nie zadbać również sami, a jeśli czujecie obawy przed zarażeniem, skorzystajcie z naszej opcji kursów online lub zajęć indywidualnych.

Podjęte przez nas środki:
- wietrzymy salę po każdych zajęciach i zapewniamy maksimum wentylacji
- dysponujemy bezdotykowym dozownikiem mydła i jednorazowymi ręcznikami
- do dyspozycji w studiu jest płyn dezynfekujący
- staramy się dezynfekować powierzchnie użytkowe po każdej grupie
- nie wymagamy masek, ale zachęcamy do noszenia,

Na zajęciach obowiązują zmiany w parach, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych. Ale w uzasadnionych przypadkach (zgłoszonych podczas rejestracji) możemy odstąpić od tej zasady. Dajcie nam znać!

Jeżeli tańczyłaś(eś) u nas wcześniej, to nie ma znaczenia czy było to online czy do marca na sali. Zapoznaj się proszę z naszym opisem poziomów, a jeżeli masz wątpliwości czy dany kurs jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Jeżeli uznamy, że któraś grupa będzie dla Ciebie lepsza, damy Ci znać.

Wszystkich, którzy chcą zacząć przygodę ze swingiem zapraszamy na salę:
- Lindy Hop W Parach Od Podstaw (Szkolorze)
- Step Amerykański Solo Od Podstaw
- Charleston Solo Od Podstaw

Naszych kursantów zapraszamy na następujące zajęcia prowadzone na sali:
- Lindy Hop na 4 poziomach
- Collegiate Shag Kontynuacja
- Authentic Jazz Kontynuacja
- Blues Kontynuacja

oraz na kursy online:
- Technika Swingowa Solo
- Charleston & Authentic Jazz Dla Tańczących


OPISY POZIOMÓW

SZKOLORZE
Poziom od podstaw dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę tańców swingowych. Nie wymagamy żadnego doświadczenia tanecznego, nie wymagamy rejestracji w parach, nie wymagamy talentu, predyspozycji czy umiejętności słuchania muzyki. Prosimy tylko o trochę cierpliwości i to nam wystarczy.

FACHMANY
Poziom zajęć solowych dla osób, które mają doświadczenie z tańcami swingowymi w parach lub czują się na tyle pewnie z ruchem i muzyką, że nie chcą zaczynać od podstaw.

KAMRATY
Poziom dla osób, które miały już styczność z tańcami swingowymi czy to na naszych zajęciach, czy na warsztatach. Wiedzą co to jest Rockstep czy Groove Walk, złapały bakcyla i teraz chciałyby kontynuować przygodę.

HUNCWOTY
Poziom dla wszystkich na dobre zadomowionych w naszym Studiu. Wymagamy znajomości Rock Stepu, Groove Walku, Triple Stepu oraz rytmik na 6 i 8. Na tym poziomie szlifujemy podstawy, a pracujemy nad wariacjami i muzyką.

MAJSTRY
Znamy się już długo z zajęć, warsztatów i potańcówek. Triple, Rockstepy, Groovy i Kickstepy nie mają przed nami tajemnic, a Swingouty robimy w całości i na wyrywki. Również muzyka czy szybsze tempo nie są nam straszne.

SZMATERLOKI
Nasz najwyższy poziom, na którym spotkacie między innymi Instruktorki, Instruktorów czy Grupę Pokazową.Wypełnij dokładnie Formularz, zwracając uwagę na adres e-mail. Nr telefonu służy nam wyłącznie do nagłych wypadków. Do każdego kursu wypełnij osobno formularz. Pamiętaj, że warunkiem wpisania na listę uczestników jest opłacenie Swingonamentu za kursy, które wybierzesz. Szczegóły na: http://swingcity.pl/cennik/

Regulamin RODO W SWING CITY, którego akceptacja jest warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu, jest do przeczytania pod adresem: http://swingcity.pl/regulamin/. Znajduje się tam również krótki Regulamin Kursów.

KONTAKT
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.kursy@gmail.com). Dodatkowe informacje znajdziecie również na naszej stronie internetowej w zakładce Kursy.
Nazwisko i Imię:
Adres e-mail (prosimy, sprawdź dokładnie): *
Numer telefonu: *
Nazwisko i Imię Partnera/ki (jeśli nie masz, wpisz 'BRAK', poszukamy kogoś) *
Zapisuję się na następujące kursy OD PODSTAW prowadzone na sali:
Clear selection
Zapisuję się na następujące kursy DLA TAŃCZĄCYCH prowadzone na sali:
Clear selection
Zapisuję się na następujące kursy online:
Clear selection
Chcę otrzymywać newsletter i być na bieżąco: *
Akceptuję: regulamin "RODO w Swing City", zagrożenie związane z udziałem w zajęciach tanecznych i zastosuję się do bieżących wytycznych Studia dotyczących organizacji kursu i udziału w nim: *
Ewentualne uwagi/pytania oraz krótki opis historii tanecznej (dotyczy osób kontynuujących naukę):
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy