Z1354 Pole Dance P0 pt 20:15

TERMIN: piątek 20:15
INSTRUKTOR: Hanna Małecka
POZIOM: P0 (od podstaw)
RODZAJ: solo
LOKALIZACJA: Szkoła Tańca No Limits ul. Kazimierza Wielkiego 27
PLANOWANY START: 30 czerwca (jeśli start kursu zostanie przesunięty dostaniesz od nas taką informację)
CENA:
- karta sportowa (wymagana kaucja zwrotna 60zł)
- karnet 90 zł / 4 zajęcia
- karnet 160 zł / 8 zajęć
Opis zajęć
Zajęcia Pole Dance to coraz popularniejszy sport na świecie. Mimo panujących stereotypów, nie polega on na wiciu się przy rurze w skąpych strojach. Jest to sport wymagający dużo samozaparcia i dyscypliny. Na tych zajęciach będziesz się dobrze bawić, popracujesz nad pewnością siebie, ale także i porządnie się zmęczysz! Niezależnie od tego, jaką na ten moment masz kondycje czy siłę rąk, możesz wziąć udział w takich zajęciach. Stopniowo wzmocnisz swoje ciało i umysł, a figury jakie uda Ci się wykonać pokażą Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych!
Instruktorka: Hania Małecka
Hania od dziecka uwielbiała wszelkie formy sportu, najbardziej taniec towarzyski i współczesny, ale próbowała też pływania i teakwondo. Od zawsze jej niespełnionym marzeniem było trenowanie gimnastyki, aż trafiła na Pole Dance, który połączył dwie miłości: taniec i akrobatykę. Mieszanka siły i delikatności fascynuje ją i przyciąga na salę treningową w każdej wolnej chwili. Przez systematyczny trening ciągle poprawia swoje umiejętności. Pole dance daje jej olbrzymią dawkę szczęścia i satysfakcji, którą uwielbia “zarażać” trenujących razem z nią. Stara się by jej zajęcia były przede wszystkim dobrą zabawą i przekraczaniem własnych granic. Wyznaje zasadę “małymi krokami, ale do celu”. Obecnie kształci się na fizjoterapeutę na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Zapisz się
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Numer telefonu
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru.
Your answer
E-mail
Potrzebujemy od Ciebie numer telefonu i mail, aby informować Cię o ważnych kwestiach, np. ewentualnym przesunięciu startu, chorobie instruktora itp.
Your answer
Płeć
Jaki sposób płatności Cię interesuje?
(W przypadku kart sportowych wymagana kaucja zwrotna)
Czy posiadasz kod promocyjny?
Jeśli tak, wpisz go poniżej. Kod promocyjny obowiązuje przy zakupie karnetu. Przed pierwszymi zajęciami, okaż go recepcji.
Your answer
Czy byłaś kiedyś na zajęciach w No Limits?
Co Cię zmotywowało, aby zapisać się na te zajęcia?
Your answer
Gdzie dowiedziałeś się o kursie?
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms