EUROSTUDENT ANKETİ
Sevgili Öğrenciler,

Bu anket formu, Türkiye’nin de dahil olduğu Avrupa yükseköğretiminin sosyal boyutu ile ilgili karşılaştırılabilir veri toplamayı amaçlayan EUROSTUDENT Projesi kapsamında hazırlanmıştır. Söz konusu projenin genel amacı; Avrupa’daki yükseköğretim öğrencilerinin sosyo-ekonomik koşulları hakkında uluslararası, karşılaştırılabilir ve güvenilir veri toplamak, bu veriyi analiz etmek ve katılımcı ülkelerdeki ilgili kurumlara eğitim politikalarını belirlemelerinde ve/veya mevcut politikalarını iyileştirmelerinde yardımcı olmaktır. Araştırmaya katılım gönüllülük esasına dayanmaktadır. Anketi yanıtlarken isminizi yazmak ya da kimliğinizi açığa çıkaracak bir bilgi vermek zorunda olmadığınızı ve ankete vereceğiniz cevapların sadece akademik amaçlarla değerlendirileceğini hatırlatmak isteriz. Anketi cevaplandırmak üzere ayırdığınız zaman ve katkınız için teşekkür ederiz.
Email address
Dikkat!
-- Anketi cevaplandıran öğrencimizin birden fazla programda öğrenim görmeleri durumunda bir programı asıl öğrenim programı olarak seçmeleri ve (aksi belirtilmediği sürece) tüm anket boyunca bu programa ilişkin bilgileri göz önünde bulundurarak ankete cevap vermeleri beklenmektedir.
-- Açıköğretim sistemi kapsamında ikinci üniversite programına kayıtlı olan öğrencilerimizin ise örgün programdaki bilgilerine göre soruları cevaplandırmalarını rica ederiz.
-- Öğrenim programınız birden fazla yükseköğretim kurumu tarafından yürütülüyorsa (çift diploma programı gibi) şu an öğreniminizin devam ettiği yükseköğretim kurumundaki bilgilere göre anketi cevaplandırmaya devam ediniz.
-- Anket cevaplarınızın e-posta adresinize gönderilmesi ve cevaplarınızı düzeltebilmeniz için bu ankette e-posta bilgileriniz istenmektedir.
-- Çalışma hakkındaki sorularınızı eurostudenttr@gmail.com adresine yöneltebilirsiniz.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms