Kolęda 2019
Odwiedziny duszpasterskie (kolęda) odbywają się na zaproszenie rodziny, w miesiącach: styczniu i lutym. Dla osób/rodzin naszej Parafii oraz dla duszpasterzy, kolęda jest okazją do wspólnej rozmowy, modlitwy, zawiązania bliższych więzi. Zachęcamy wszystkich, aby mimo pracy i licznych zajęć znaleźć czas na spotkanie kolędowe. Aby Parafia była domem dla wszystkich, wspólnotą uczniów zdążających za swoim Panem, nie bójmy się budować relacji.

Mimo dobrych chęci zakładamy, że nie zdążymy odwiedzić wszystkich. W pierwszej kolejności pragniemy spotkać się z tymi, którzy od wielu lat są w naszej Parafii a jeszcze nigdy wcześniej nie mieli kolędy. Planujemy odwiedzać co najwyżej kilka rodzin dziennie. Wolniejsze tempo odwiedzin dyktowane jest z jednej strony zwykłym zadaniami na Parafii o których nie możemy zapomnieć a z drugiej strony dbałością o jakość naszych spotkań: dając swój czas, nie chcemy nerwowo spoglądać na zegarek.

Duszpasterze

Email address *
Jeśli pragniesz zaprosić duszpasterza na odwiedziny kolędowe, podaj swój email i kliknij przycisk "Dalej". Zostanie uruchomiony formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić.
Privacy Notice

Local Polish Catholic Missions are part of the Polish Catholic Mission. Information provided on this form, together with all other personal data held about these individuals by the PCM and the LPCM is processed in accordance with the PCM's and LPCM’s Privacy Notice which is available at www.parafiaslough.org or from LPCM office.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service