Реєстрація на конференцію “Місцевий бюджет для громадської безпеки та соціальної згуртованості”
Ось і пролетіли 5 місяців проєкту “Розбудова потенціалу організацій громадянського суспільства (ОГС) та Робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості (РГГБСЗ) в частині моніторингу місцевих бюджетів та адвокатування змін до бюджетів з акцентом на безпеку громади, посилення доступу до правосуддя та соціальну згуртованість в цільових громадах Донецької та Луганської областей”.

Проєкт-політ, проєкт-космос... Адже, громади-учасниці повністю поринули у всесвіт місцевих бюджетів. Разом, ми навчилися вдало маневрувати з-поміж численних "астероїдів" та "комет" у бюджетній галактиці. Громадські активісти та представники місцевої влади запалали яскравими зірочками та готові до ривка у космос місцевого бюджету, що враховує аспекти безпеки громади, посилення доступу до правосуддя та соціальної згуртованості в громадах.

Тому уже 8 грудня 2020 року ми щиро раді вас запросити на віртуальний "космічний корабель", на борту якого у фіналі проєкту буде презентовано справжню "зірку-дороговказ" - Методологію “6 кроків до ефективних бюджетів, що варто зробити місцевим активістам та членам Робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості”!

Дедлайн реєстрації: 6 грудня 2020 р.

Проєкт реалізується консалтинговою компанією ТОВ «Synergy Development Consulting» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Королівства Данії, Королівства Швеції та Швейцарської Конфедерації.
Ваші прізвище, ім'я та по-батькові *
Ваш контактний email *
Громада, яку представляєте *
Область *
Місце Вашої роботи та посада
5. Ваш вік (повних років) *
6. Ваша стать *
7. Який сектор ви представляєте? *
Під час конференції відбуватимуться групові сесії. Одна з них буде присвячена обміну кращими практиками в сфері місцевого бюджетування та громадської мобілізації. Якщо б Ви хотіли представити досвід своєї громади, будь ласка, надайте деталі тут:
Я підтверджую вірність наданих мною персональних даних та надаю згоду на їх обробку відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy