Warszawskie Targi Relaksu
WARSZTATY
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Data zgłoszenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Imię uczestnika warsztatów *
Numer telefonu uczestnika warsztatów *
Adres e-mail uczestnika *
Zakładka do książki/ MANUFAKTURA 22
Clear selection
Sztuka mehendi – malowanie tatuaży henną na skórze / MEHENDI MASALA
Clear selection
Biżuteria kwiatowa / BOTANICAL ART PRACOWNIA FLORYSTYCZNA
Clear selection
Ritual Trance Dance - sekrety tańca ekstatycznego / MILABO
Clear selection
Warsztaty jogi - medytacja i Stress Managment / ARKAY YOGA UNIVERSITY
Clear selection
Warsztaty: Ozdabianie tkanin & pokaz techniki shibori/ TEXTILE DECO (*Uczestnicy mogą przynieść własne przedmioty do ozdobienia - najlepiej koszulki lub torby bawełniane; można też będzie kupić koszulkę lub torbę na miejscu)
Clear selection
Warsztaty tworzenia szarpaków dla psów/ MANUFAKTURA KORABKI (*Wiek uczestników dowolny - poniżej 6 lat zapraszamy z rodzicami)
Clear selection
Warsztaty tworzenia wędek dla kotów/ MANUFAKTURA KORABKI (*Wiek uczestników dowolny - poniżej 6 lat zapraszamy z rodzicami)
Clear selection
Regulamin warsztatów *
1. Organizatorem warsztatów jest Event Family Marta Adamczyk, Natalia Deszkiewicz Spółka Cywilna, ul. Wyspiańskiego 6/8 m. 103, 01-577 Warszawa, NIP 5252681143 REGON 365663284. 2. Warsztaty odbywają się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25, 00-021 Warszawa, podczas wydarzenia Targi Relaksu w dniach 12-13.10.2019 r. w godz. przedstawionych w formularzu zgłoszeniowym. 3. Recepcja warsztatów – specjalny punkt na poziomie +1, w którym należy odznaczyć się na liście przed warsztatami. 4.Warsztaty są bezpłatne dla uczestników. 5. W warsztatach mogą wziąć udział osoby powyżej 14 roku życia, chyba, że jest zastrzeżenie wiekowe w niniejszym formularzu zgłoszeniowym. 6.Na warsztaty należy się zapisać przez niniejszy formularz.7. Jeżeli 30 minut przed warsztatami nie ma kompletu uczestników, można wziąć w nich udział. Należy o tym powiadomić prowadzącego warsztaty.8. Wszystkie warsztaty (z wyjątkiem tych prowadzonych przez Manufakturę Korabki) odbywają się w strefie warsztatów na poz. +1 (schodami na lewo). Warsztaty Manufaktury Korabki odbywają się przy ich stoisku – poziom +1, schodami na prawo.9. Po przyjściu do strefy warsztatów należy się zgłosić do Recepcji warsztatów.10. Organizator ma prawo wprowadzenia zmian w grafiku warsztatów, o czym poinformuje na wydarzeniu https://www.facebook.com/events/391472178157816/11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie lub zgubienie własności uczestników warsztatów jak również za szkody poczynione przez uczestnika podczas pobytu na warsztatach.12. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem powyższego Regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101 poz. 926.13. Uczestnik warsztatów wyraża zgodę na dokumentowanie przebiegu warsztatów w tym na bezpłatne wykorzystanie swojego wizerunku do celów promocyjnych.
Dane osobowe* *
1. Administratorem danych osobowych zebranych na potrzeby organizacji Targów Relaksu jest Organizator, tj. Event Family M. Adamczyk, N. Deszkiewicz S.C., ul. Wyspiańskiego 6/8/103, 01-577 Warszawa NIP: 5252681143. 2. Dane osobowe wystawców Targów Relaksu są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000 z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. 3. Przystępując do udziału w Targach Relaksu uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych swoich danych na potrzeby udziału w Targach. 4. Podstawą przetwarzania podanych danych jest dobrowolna zgoda uczestnika, jednak brak jej wyrażenia uniemożliwia uwzględnienie zgłoszenia .5. Każdemu uczestnikowi Targów Relaksu przysługuje:a. prawo dostępu do podanych danych osobowych;b. prawo żądania poprawienia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania podanych danych osobowych;c. prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;d. prawo żądania przeniesienia danych osobowych;e. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania; f. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego do ochrony danych osobowych, w sytuacji, gdy wystawca uzna, że jego dane osobowe są przetwarzane z naruszeniem przepisów.6. Organizator Targów Relaksu informuje, iż dane osobowe uczestnika mogą być przekazane przez administratora innym podmiotom w celu realizacji obowiązków organizatora Targów wynikających z Regulaminu Targów oraz przepisów prawa, tj. operatorom pocztowym/przewoźnikom, podmiotom obsługującym organizatora prawnie i księgowo, dostawcom usług IT.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy