Chustooskary 2022
Witaj! Poniżej widzisz 7 kategorii, w których w tym roku nominujemy najlepsze chustoprodukty- 7 kategorii na VII Ogólnopolską Konferencję Noszenia Dzieci. Pełen opis kategorii znajdziesz także w grupach patronackich oraz na fanpage Ogólnopolskiej Konferencji Noszenia Dzieci.
Przy każdej nominacji możesz podać tylko jeden konkretny produkt. Ważne, by podać konkretną markę i model produktu oraz krótkie uzasadnienie, za co doceniasz daną rzecz. Nie musisz głosować w każdej kategorii- jeśli chcesz którąś pominąć, po prostu przejdź dalej.
 Swój głos możesz oddać tylko raz. Jeśli jesteś właścicielem lub pracownikiem chustofirmy, to nie możesz głosować, ani zgłaszać swoich produktów. Ale możesz zmobilizować do głosowania swoich obserwatorów i klientów! 
Ogłoszenie wyników Chustooskarów nastąpi podczas tegorocznej VII Ogólnopolskiej Konferencji Noszenia Dzieci (26.11.2022, Poznań). Razem doceńmy najlepszych! Zapraszamy do zabawy!
Na Wasze głosy czekamy do piątku 25.11.2022 do końca dnia!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
twój email *
Chusta dla początkujących
Jaka była pierwsza chusta, od której zaczęła się Wasza chustomiłość? Jaką chustę polecilibyście początkującym rodzicom? (Należy podać konkretną markę oraz model chusty, wraz z krótkim uzasadnieniem docenienia)
Chusta dla początkujących
Chustosklep
To takie miejsce, w którym lubcie kupować swoje chusty i nosidła. Miejsce, gdzie wam doskonale doradzą, a może cenicie je za obsługę klienta, albo fajne promocje? Może być to zarówno sklep stacjonarny jak i wirtualny. Może to być sklep producenta chust i nosideł, a może cenicie kogoś za szeroki asortyment? (Należy podać nazwę sklepu wraz z krótkim uzasadnieniem)
Chustosklep
Przyjazne podejście chustofirmy
Tutaj chcemy wyróżnić sklepy oraz producentów, którzy w swoich działaniach dbają o swoich klientów oraz o naszą planetę i podejmują różne działania przyczyniające się do ochrony środowiska. (Należy podać nazwę oraz uzasadnienie)
Przyjazne podejście chustofirmy
Gadżety chustowe
Czyli wszystkie te produkty, które umacniają nas w miłości do chust, pozwala się nim cieszyć w przedmiotach codziennego użytku i modzie, czyli piękno chust ukryte w sztuce użytkowej. (Należy podać nazwę twórcy i produkt oraz krótkie uzasadnienie)
Gadżety chustowe
Grafika chustowa
najpiękniejszy chustowzór, jaki kiedykolwiek wasze oczy ujrzały (Należy podać nazwę firmy oraz wzór)
Grafika chustowa
Nosidło miękkie
Tutaj zgłaszamy wszystkie nosidła, które się Wam dobrze sprawdzały. W kategorii można zgłaszać zarówno nosidła klamrowe, hybrydowe oraz nieklamrowane (Należy podać konkretną markę oraz model wraz z krótkim uzasadnieniem)
Nosidło miękkie
Odzież do noszenia
Wszystkie kurtki, bluzy, osłonki itp. Do noszenia dzieci w chustach i nosidłach. (Należy podać konkretną firmę oraz produkt wraz z krótkim uzasadnieniem)
Odzież do noszenia
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy