"Z egzaminem za pan brat"
Zgłoszenie do kursów przygotowawczych do egzaminów wstępnych
Wypełniając formularz, udzielasz: Polskému gymnáziu - Polskiemu Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín, příspěvková organizace, Havlíčkova 213/13, 737 01 Český Těšín, IČ: 62331493, jako administratorowi danych osobowych, zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie Twoich danych osobowych w zakresie poniżej:
Imię ucznia: *
Your answer
Nazwisko ucznia: *
Your answer
Adres e-mail (ucznia lub opiekuna): *
Your answer
Szkoła podstawowa: *
Wezmę udział w spotkaniach: *
Required
Uwagi:
Your answer
Ustanowienia
Rejestrujemy Twoje imię, nazwisko oraz szkołę w celach związanych z organizacją kursów przygotowawczych dla uczniów klas dziewiątych.

Przechowywanie danych odbywa się za pośrednictwem usług chmurowych zlokalizowanych w Czechach lub UE. Żadne inne strony nie mają dostępu do twoich danych osobowych, chyba że jest to wyraźnie wymagane przez prawo.

Zgoda ta jest udzielana dobrowolnie na okres 5 lat, chyba że zostanie wcześniej wycofana. Możesz odwołać swoją zgodę w dowolnym momencie na piśmie lub poinformować nas, że nie chcesz, abyśmy dalej przetwarzali Twoje dane osobowe w określonych celach. Masz prawo w dowolnym momencie zażądać dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania lub usunięcia danych lub ograniczeń przetwarzania, sprzeciwów wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli podejrzewasz, że Twoje prawa do prywatności zostały naruszone.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín, příspěvková organizace. Report Abuse