Formularz rejestracyjny na konferencję Youth in Leadership 5 kwietnia 2014, siedziba Google w Krakowie
Poniższy, krótki formularz ma nam pomóc w wyborze grona osób, które 5 kwietnia wezmą udział w drugiej edycji konferencji Youth in Leadership.

Ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego prosimy o wypełnienie formularza w sposób możliwie dokładny i treściwy.

Więcej informacji na temat konferencji, a także pozostałych organizowanych przez nas wydarzeń znajdziesz na: http://www.youthinleadership.org
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Wiek *
Your answer
Miasto *
Your answer
Województwo *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Powtórz adres e-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy
Nie jest konieczny, jednak w razie kłopotów ze skrzynką pocztową zawsze będziemy mogli skontaktować się z Tobą drogą telefoniczną.
Your answer
Kilka słów o sobie *
Opisz w kilku zdaniach czym się zajmujesz, czy jesteś jeszcze studentem czy absolwentem, czym się interesujesz, czy bierzesz/brałeś udział w jakichś wartościowych przedsięwzięciach, czy udzielasz się w jakiejś organizacji, czym zajmujesz się zawodowo, jakie masz plany na przyszłość. Przy udzielaniu odpowiedzi możesz zamieszczać linki do inicjatyw, z którymi jesteś związany, możesz również zaprezentować nam swoje konto na Goldenline czy Linkedin, a także zainspirować nas swoim aktywnym działaniem w sieci (blog, serwis, itp.). [odpowiedzi powyżej 500 znaków nie będą brane pod uwagę]
Your answer
Z jakiego powodu to właśnie Ty powinieneś wziąć udział w konferencji *
Ilość miejsc podczas konferencji jest ograniczona. Przekonaj nas w dowolny sposób, że to właśnie Ty powinieneś otrzymać darmową wejściówkę i wziąć udział w wydarzeniu, które odbędzie się już 5 kwietnia. [odpowiedzi powyżej 500 znaków nie będą brane pod uwagę]
Your answer
Zgłoszenie do udziału w konferencji *
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Odznaczając poniższą odpowiedź wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach rejestracji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Możesz być pewny, że wszystkie zamieszczone przez Ciebie informacje pozostaną między nami.
Required
Zgoda na dołączenie podanego w formularzu adresu e-mail do newslettera Fundacji Flying Mind *
Bądź z nami w kontakcie! Dzięki wyrażeniu przez Ciebie zgody na dopisanie Twojego adresu e-mail do newslettera Fundacji będziemy mogli na bieżąco informować Cię o wydarzeniach z cyklu Youth in Leadership, a także innych "fruwających" projektach naszej organizacji. W każdej chwili będziesz mógł wypisać się z listy.
Przekaż informację o wydarzeniu znajomym *
Aby przekazać informację o wydarzeniu znajomym wystarczy przesłać im ten link http://youthinleadership.org. Pośród wszystkich osób, które wypełniły formularz i odznaczyły opcję "Tak, ..." wylosujemy kilka nagród niespodzianek. Wszyscy zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service