Jalla na trawę! darmowe zajęcia pracy z ciałem w Parku Dębnickim
Email address *
Zapisujesz się na warsztat w dniu: *jeśli chcesz zapisać się na więcej niż jeden termin musisz wypełnić kolejny formularz *
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Nr telefonu (w razie odwołania zajęć lub zmiany miejsca)
Your answer
Oświadczam, że nie jestem w ciąży oraz nie mam przeciwwskazań od lekarza, psychologa czy terapeuty na uczestniczenie w zajęciach.
Podpis:
Your answer
Skąd dowiedziałaś/dowiedziałeś się o zajęciach?
Your answer
Czy chcesz dodać jeszcze coś więcej o sobie?
Your answer
Prosimy przeczytaj:
Twoje dane podane w formularzu zgłoszeniowym są tylko do wglądu prowadzącego warsztat i organizatora projektu Jalla na trawę! - Jalla Anna Dymarczyk-Chlebicka, ul. Sabały 40, 31-479 Kraków, 6792820689. Dane przechowuje organizator przez rok od rozpoczęcia projektu Jalla na trawę! i udostępnia w trakcie trwania projektu trenerowi prowadzącemu warsztat. Organizator nie udostępnia danych osobowych innym osobom czy podmiotom. Twoje dane sa u nas bezpieczne. Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby projektu Jalla na trawę. Z danych kontaktowych skorzystamy w celu potwierdzenia miejsca zajęć oraz przy podsumowaniu projektu (jesień 2019).

Nie potwierdzamy przyjęcia zgłoszenia, wypełniając formularz jesteś automatycznie zapisany/zapisana na listę i widzimy się na zajęciach.

UWAGA! PAMIĘTAJ!

Zajęcia mogą zostać przeniesione na salę Białej Drogi w razie niepogody. Uczestnicy będą informowani mailowo o ewentualnych zmianach na bieżąco, w dniu danego warsztatu. Na sali jest limit miejsc! Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warsztatu!

Zapisy na darmowe zajęcia są równoznaczne ze zgodą na dodanie Twojego adresu e-mail do bazy newslettera. Nie częściej niż dwa razy w miesiącu otrzymasz "Podszepty", w których Ania podpowiada jak odzyskać radość z bycia w ciele.

Zapisy na darmowe zajęcia są również równoznaczne ze zgodą na fotografowanie podczas zajęć i publikację zdjęć/filmów przez Jalla oraz trenerów prowadzących zajęcia. Jeśli nie chcesz być na zdjęciach prosimy zgłoś to prowadzącemu przed warsztatem.

Do zobaczenia na zajęciach :)


A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service