Шановні абітурієнти!
Дякуємо за ваш інтерес до стипендій імені Мирослава Осадчука та Асоціації випускників НаУКМА.

Звертаємо вашу увагу, що онлайн-форма для подачі заявки на стипендію стане доступною за цією адресою з 01 серпня. У вас буде три дні (з 00:01 першого серпня до 23:59 третього серпня), щоби заповнити онлайн-форму та додати до неї свій мотиваційний лист. Після цього форма закриється, і Стипендіальна комісія почне розглядати заявки. Переможці конкурсу на обидві стипендії будуть оголошені ввечері 05 серпня.

Якщо ви хотіли б отримати нагадування за день до початку прийому заявок на стипендії, будь ласка залиште свою контактну електронну скриньку (e-mail) у відповідному полі нижче. На скриньки російських поштових сервісів (наприклад, mail ru, yandex і т.п.) листи-нагадування розсилатися не будуть. Також зверніть увагу, що наш лист-нагадування може потрапити у папку Спам, Рекламні повідомлення, Небажані і т.п.

Офіційні застереження:
Заявки подані раніше чи пізніше вказаного терміну до розгляду не приймаються. Стипендії фінансуються з коштів приватного грантодавця і не мають відношення до державного замовлення. Стипендіальна комісія складається з представників грантодавця, Асоціації випускників НаУКМА, адміністрації НаУКМА та студентського самоврядування. Рішення Комісії оскарженню не підлягає.

Ваш контактний e-mail для отримання нагадування про відкриття онлайн-форми:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of KMA Alumni. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms