Реєстрація на гендерну медіакав'ярню 18.05.2018 (Київ)
Запрошуємо Вас взяти участь у медіазаході, під час якого обговорюватиметься питання, наскільки гендерночутливі медіа Київщини. Гендерна медіакав’ярня відбудеться у п’ятницю, 18 травня 2018 року о 16 год. у кав'ярні «Хармс» (вул. Володимирська, 45а, метро «Театральна», «Золоті ворота»). Подібні заходи відбулися у багатьох обласних центрах України і викликали велику зацікавленість у журналістів та активістів.
В обговоренні беруть участь:
• Богдана Стельмах – координаторка Волинського прес-клубу, керівниця проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики» (Луцьк);
• Оксана Ярош – гендерна експертка проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики», голова ГО «Гендерний центр» (Луцьк).

До участі запрошуються журналістки/журналісти київських медіа, представники Інтерньюс в Україні, громадські активістки/активісти, блогери, яким цікава дана тематика. Під час зустрічі для учасників/учасниць - смачна кава/чай і тістечка.

Інформаційний партнер – Донецький прес-клуб.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Тетяни Строй, виконавчої директорки ГО «Донецький прес-клуб, за телефоном 066 224 36 55 або 067 66542 49, e-mail: pclubdn@gmail.com.

Ваше прізвище, ім'я та по батькові *
Your answer
Яку організацію/медіа представляєте? *
Your answer
Вкажіть, будь ласка, вашу посаду
Your answer
Ваш мобільний телефон *
Your answer
Ваша електронна пошта *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms